2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013552 بازدید | 355184 پست
آره روژان معتبره  ان شالله فردا بری آز بتا هم خوبه  وای طلا نمیدونی چقدر خوشحالم کردی&nb ...

انگار هنوز دارم خواب میبینم بزور رفتم سرویس تست زدم چشام باز نمیشد الان از چشام فقط اشک میاد دستام مثل بید میلرزه😭😭😭😭😭یعنی منفی نیس؟؟ 

منتظر گل پسرام  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگار هنوز دارم خواب میبینم بزور رفتم سرویس تست زدم چشام باز نمیشد الان از چشام فقط اشک میاد دستام م ...

عزیزم قشنگ خط صورتی داره 

بخصوص همون اول هم خط انداخته روژان هم هست 

ای خدا شکرت 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
عزیزم قشنگ خط صورتی داره  بخصوص همون اول هم خط انداخته روژان هم هست  ای خدا شکرت

همون لحظه افتاد تنها کاری ک کردم اومدم سایت الان یه ربع هم نمیشه

خدایا خودت واقعیش کن

منتظر گل پسرام  
انگار هنوز دارم خواب میبینم بزور رفتم سرویس تست زدم چشام باز نمیشد الان از چشام فقط اشک میاد دستام م ...

الهی شکر مبارکت‌ باشه ان شاالله بسلامتی🤲

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)

بچه ها فاطمه پیام نداد امروز؟ 

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
2738
به نظرت چی خوبه بدم بخوره تو این سه ماه درست بشه اخه دکتر گفته بعد ۳ماه اقدام کنیم 

دکتر جواب آزمایشش رو دیده ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
همون لحظه تو نمونه هالش افتاد ولی باورم نمیشه دریا 

باورت بشه عزیزم مبارکت باشه گلم 💖💖💖💖

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بچه ها فاطمه پیام نداد امروز؟ 

عزیزم خدارو شکر همه چی خوب بوده قلبشم تشکیل شده امروز خودش میاد میگه 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706