2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013118 بازدید | 355184 پست

سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید .من ۳ساله اقدامم و رژیم هم برای پسردار شدم گرفتم ولی تو این سه سال باردار نشدم که ماه قبل باردار شدم ولی سقط شد میخوام کمک کنید که دوباره رحممو تقویت کنم و واسه پسردار شدن اقدام کنم 😘😘😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جانم عزیزدلم ...خیلی تبریک میگم خدا برات بچه هات رو نگهداره خداروشکر که به نتیجه دلخواهت رسیدی ...

سلام عزیزم خوبی ؟

آرش جون چطوره؟

میگم آرش هفته چن بدنیا اومد و چن کیلو بود ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728
درضمن خودم یکم تنبلی تخمدان دارم و شوهرمم تحرک اسپرمش کمه اگه کسی وارد هست که عکس سونوگرافیه شوهرمو ...

عکس آز اسپرمش رو بذار عزیزم 

عکس آز اسپرمش رو بذار عزیزم 

اعظم جوووون من الان از خواب بیدار شدم دیشب خواب دیدم بیبی زدم مثبته نتونستم طاقت بیارم الان زدم هاله انداخته دستام میلرزه 

منتظر گل پسرام  
اعظم جوووون من الان از خواب بیدار شدم دیشب خواب دیدم بیبی زدم مثبته نتونستم طاقت بیارم الان زدم هاله ...

الهی شکرت 

وای نمیدونی چقدر خوشحالم کردی عزیز دلم 

الهی بحق امام حسین خدا دوتا نی نی سالم و صالح بهت عطا کنه خیالت راحت باشه 

عکسشو بده ببینم 

جوش شیرین اسپرم کش هست اصلا و ابدا ازش استفاده نکن ،من سال اولی که برای بچه اقدام میکردم هر دفعه موق ...

مامان ستایش جان قربونت برم من دکترم دستور پنج بار اقدام بهم داد و گفت ماه اقدام بعده پاکی هرشب تزریق جوش شیرینو داشته باشم و بیست دقیقه قبله هرپنج اقدامم تزریقو انجام بدم و همون اقدام اول یا دومم فکر کنم گرفته بود

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
الهی شکرت  وای نمیدونی چقدر خوشحالم کردی عزیز دلم  الهی بحق امام حسین خدا دوتا نی نی سال ...

دوازده روز بعد تخمک گذاریه 

فقط ببین این مارکش معتبره😭😭😭😭

منتظر گل پسرام  
فدات بهار جون ممنووووووون 😘😘 ديگه چيزي نمونده گل  پسرتو بغل كني خيلي خوشحالم 😍😍 خدا ني ني ...

لیانا جان مبارکت باشه عزیز دلم.....الهی به سلامت فرشته های کوچولوت بیان تو بغلت....خیلی تبریک میگم عزیزم💖💖💖💖💖

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دوازده روز بعد تخمک گذاریه  فقط ببین این مارکش معتبره😭😭😭😭

آره روژان معتبره 

ان شالله فردا بری آز بتا هم خوبه 

وای طلا نمیدونی چقدر خوشحالم کردی 

لیانا جان مبارکت باشه عزیز دلم.....الهی به سلامت فرشته های کوچولوت بیان تو بغلت....خیلی تبریک میگم ع ...

دریا جان عکس بیبی چکمو میبینی؟ هنوز دو روز مونده تا موعد منفیه؟ 

منتظر گل پسرام  
دوازده روز بعد تخمک گذاریه  فقط ببین این مارکش معتبره😭😭😭😭

مبارکت باشه قشنگ هالش معلومه تبریک میگم طلا جونم 💖💖💖

2706