2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
عشقم وقتی سونو چیزی نشون نداده پس نگران نباش  مطمینی باردار نیستی؟؟ اقدام داشتی این ماه چون ف ...

اقدام داشتیم ولی آزاد نذاشتیم.

اخه فولیم ریز بود ۱۱ بود سونوگرافیسته میگفت اصلا رو فولیت حساب نکنه فک کن فولی نداری

اقدام داشتیم ولی آزاد نذاشتیم. اخه فولیم ریز بود ۱۱ بود سونوگرافیسته میگفت اصلا رو فولیت حساب نکنه ...

پریود شدی خودت ببند به گرمی عزیزم و با محرک طبیعی و ورزش فولیهات تقویت کن

انشالله اولین اقدامت میگیره

برات دعا میکنم اگر قابل باشم عزیزدلم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزيزم مرررررررسي انشاالله🤲🏻 نه گلم ivfكردم دوتا از جنينام گرفت 🥰🥰🥰

واااای عزیزم دوقلوان؟

ی پسر وی دختر🥰🥰🥰🥰

خدا حفظشون کنه

بچه ی دیگه نداری؟

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
اخه ۳سال عروسی گردم همه هی میگن چرا نمیاری بچه نمیدونن تو دل ادم چی میگذره کِ مخصوصا من ک شرایطم خاص ...

رو نده به كسي به همسرت بگو بگه ما خودمون هنوز بچه ايم داريم از زندگيمون لذت ميبريم بچه هم به وقتش 

اجازه دخالت نده 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
بسلامتی گلم. میگم ivf برای تعیین جنسیت قطعی اخه برای یه بنده خدا میخوام دوتا دختر داره میخواد برای ...

نه عزيزم ivfصدرصد اگه جنين پسر تشكيل بشه انتقال ميدن 

بعد انتقال هم خواست خداست 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ممنووووون آتنا جون ببخشيد نميشد روي اسمت ريپلاي كنم 

انشاالله گل پسرتو سالم و به موقع در آغوش بگيري 😘😘😘🤲🏻🤲🏻

واااای عزیزم دوقلوان؟ ی پسر وی دختر🥰🥰🥰🥰 خدا حفظشون کنه بچه ی دیگه نداری؟

ممنوووون عزيز دلم قسمت خودت 

نه بارداري اولمه  🥰💋💋💋💋💋

بلخره نفهمیدیم بتای بالا پسره یادختره😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مال منم دیر بالا رفت ولی دختر بود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
نه عزيزم ivfصدرصد اگه جنين پسر تشكيل بشه انتقال ميدن  بعد انتقال هم خواست خداست

تبریک میگم لیانا جوون وای خداروشکر با یه تیر دونشون زدی هم صاحب دختر شدی هم پسر😍😍😍 خدا جواب سختی هایی ک کشیدی چقد قشنگ داد الهی قسمت همه ی منتظرا ❤️❤️❤️

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
به به الدوزخانوم گل زایمان کردی ماروفراموش کردی.قدمش مبارک باشه ناردونه ات

نه بابا هستم دیروزم اینجا بودم خوب زیاد فرصت نمیشه الانم همه خوابن منم بچه میخوابونم

بهترین؟؟

تبریک میگم لیانا جوون وای خداروشکر با یه تیر دونشون زدی هم صاحب دختر شدی هم پسر😍😍😍 خدا جواب سختی ...

افسانه جان نی نی گلت خوبه چیکارا میکنین

سلام دوستاي گلم ❤️ عصر رفتم غربالگيري خداروشكر حال جفت ني ني ها خوب بود 🥰🥰 جواب آزمايش هم پس فرد ...

سلام لیانا جان چه خوب حتی تصورشم لذت بخشه مبارکت باشه

ممنووووون آتنا جون ببخشيد نميشد روي اسمت ريپلاي كنم  انشاالله گل پسرتو سالم و به موقع در آغوش ...

خواهش میکنم عزیزم ممنون ان شالله همچنین شما دختر پسر گلت به سلامت بغل کنی 😘😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706