2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
به به چه خبر خوبي  چقدر عاليييي ي دختر و پسر  خدا قسمت همگي كنه اين حال خوب رو  شم ...

فدات عزيزم مرررررررسي انشاالله🤲🏻

نه گلم ivfكردم دوتا از جنينام گرفت 🥰🥰🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نه عزيزم بد بخت چرا خيليم خوشبختي فقط يذره صبر ميخواد  من الان از اون همه نااميدي و گريه كه قب ...

امید ب خدا اخه مشکل اینه ک سنم داره میره بالا بعد باید امینوسنتز بشم تو هربارداری فقط خدا باید ب دادم برسه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امید ب خدا اخه مشکل اینه ک سنم داره میره بالا بعد باید امینوسنتز بشم تو هربارداری فقط خدا باید ب داد ...

مگه چند سالته دختر خوب ؟ آمينوسنتز چرا؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

امروز غروب منزل اومدني به شوهرم گفتم عرق كاسني بخره 

گفت برا چي ميخواي 

توضيح دادم 

گفت فعلا بيخيال نميخواد 😭😭

خودم هم يكم مردد شدم 

حالا موندم چكار كنم تا راضي نشه نميشه كه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فدات عزيزم مرررررررسي انشاالله🤲🏻 نه گلم ivfكردم دوتا از جنينام گرفت 🥰🥰🥰

عزیزم خبلی خیلی مبارکه 

انشاءالله به سلامتی بیان بغلت 🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
امروز غروب منزل اومدني به شوهرم گفتم عرق كاسني بخره  گفت برا چي ميخواي  توضيح دادم  ...

چرا راضی نمیشع؟؟؟یعنی به بچه ی دوم راضی نمیشه؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706