2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
😭😭😭😭😭😭😭😭 ممنون چقد دلم میخاس بچه خدا من خیلی بدبختم خیلی

نه عزيزم بد بخت چرا خيليم خوشبختي فقط يذره صبر ميخواد 

من الان از اون همه نااميدي و گريه كه قبلا ميكردم پيشمونم و از خدا خجالت ميكشم 

انشاالله خدا حكمتت رو تو اين قرار بده زود زود مامان بشي عزيزم 😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک توسرم ابروم رفت سرکار دارم گریه میکنم 

منم سه چهار روز پیش رفتم دکتر گفت فقط ivf اومدم سر کار انقدر بی اختیار گریه کردم

رئیسم دید گفت چیشده؟ خوبی؟ خیلی خجالت کشیدم

انشالله حل میشه ناراحت نباش...

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2720
سلام عزیزم..میگم فاطمه از سنو برگشت؟؟من پیاما نخوندم .خبری ازش داری؟

سلام اعظم جان 

نه عشقم تو واتس هم بهش پیام دادم امروز کلن نبوده

سرش به خوشی گرم باشه انشالله

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
دعام کن عشقم الان که سه تا نفس داری خدا دل منو و خانواده م شاد کنه عشقم هنوز از ترس استرسی که میگی ...

عزيزم تو انقدر مهربوني مثل اسم قشنگت كه خود حضرت فاطمه پشت و پناهت هست 

انشاالله گل پسرت رو تو غربالگيري ميبيني  خدا دل مادرت رو شاد ميكنه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌹🌹🌹😍😍😍 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مبارکت باشه عزیزم جنست هم که جور شد خدا رو شکر😍 ب سلامتی بغل بگیری شون انشالله🙏🙏🙏

ممنوووون عزيز دلم انشاالله شما هم ني ني تو سالم بغل كني 💋💋💋💋

سلام اعظم جان  نه عشقم تو واتس هم بهش پیام دادم امروز کلن نبوده سرش به خوشی گرم باشه انشالله

انشالله...حتما دور و برش شلوغه وقت نمیکنه من امروز به عشق خودش امدم عکس نی نی شو ببینم😍

الهم صل علی محمد و ال محمد
2714
ممنوووون عزيزم قسمت خودت  ivfكردم 😊

مبارکت باشه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
منم سه چهار روز پیش رفتم دکتر گفت فقط ivf اومدم سر کار انقدر بی اختیار گریه کردم رئیسم دید گفت چیشد ...

عزيزم توروخدا گريه نكن انشاالله طبيعي باردار بشي 

ولي اگه افتادي تو سيكل ivfاصلا نترس گلم

سلام دوستاي گلم ❤️ عصر رفتم غربالگيري خداروشكر حال جفت ني ني ها خوب بود 🥰🥰 جواب آزمايش هم پس فرد ...

به به چه خبر خوبي 

چقدر عاليييي ي دختر و پسر 

خدا قسمت همگي كنه اين حال خوب رو 

شما تو خانواده دوقلوزايي داشتين ؟؟

2706