2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😭😭😭😭😭😭صبح به شوهرم زنگ زدم گفتم بی بی چک منفی شد گفت اشکال نداره، 😞گفتم بیا منو ببر دکتر اومد ...

آره عزیزم فعلا تا پری نیومده نباید هیچ دارویی بخوری ان شاءالله خوب میشی بزودی نتیجه مثبت میگیری  و میای بی بی چک خوشرنگت رو نشونمون میدی😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
تخم هوبج عينه چاي دم كنم درسته ؟

اره فک کنم

من که بعد پاک کردن و با آب سرد شستن ریختم تو قوری و آب جوش رو ریختم روش و گذاشتم ی ربع دم بکشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خانما شربت فلوکونازول رو از کی باید خورد  اصلا شربته یا قرص؟؟

چرا دنبال راه های غیرطبیعی هستی

چرا به بدن خودت آسیب میزنی

قرص فلوکنازول پدر کبد رو درمیاره که

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
جونت بی بلا  میگم رحممم نبض داره ونبضش هم زیااااد

اشکالی نداره اون نبض رحم نیست رگها ک خم و راست میشی فشار میاد حالت نبض میگیره مث مچ دست ک فشار بدیم نبض حس میشه...گاهی هم روده ها یکم جابه جا میشن چون کنار رحم حس میکنیم رحمه

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706