2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خرما هم لب نمیزنم اصلا هی هی

چرااااا ؟؟؟؟؟؟؟منم قبلا دوس نداشتم ولی برای رژیم یه مدت که خوردم الان خ دوسدارم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سنیوریتا رویای شمام مث شادی جان و صبا جون صادقه ست اره دیگ اون فرضیه منتفی شد

اره عزیزم من ۹۰ درصد خوابام درست از اب درمیان.کلا به خوابای خودم اعتقاد دارم.حالا من قبل از بارداری همیشه میدیدم پسر دارم ولی تو بارداری دیدم دختره که دختر نازم به دنیا اومد.حالا برای خودم اینجور به توافق رسیدم که اگه قبل از بارداری هر جنسی ببینم برعکس میشه ولی اگه تو بارداری ببینم همون میشه

2720
عزیزم چرا نبات نه 

درسته نبات گرمیه ولی ساکاروز محضه

شکر و مشتقات شکر عملکرد تخمدان ها رو کاملا تحت تاثیر میذاره.

باید کامل هرچی شیرینی مصنوعیه بریزی دور.

فقط خرما عسل توت

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بی بی چکم دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2714
بچه ها ببخشید یه اتفاقی افتاد آره اونکه فرستادم کیت تخمک‌گذاری بود چون من ناراحت شدم و انداختم سطلل ...

حالا چرا گریه میکنی؟دختر قوی باش ان شاءالله این ماه با قدرت پیش برو نتیجه میگیری به امید خدا🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
فدای تو عزیزم. توکل بخدا.ان شاءالله هرچی خیره برا همه اتفاق بیفته. یه پسر نازوکاکل زری هم الان تو ...

تیکرتم عوض کن ابی بهت بیشتر میاد💙💙💙💙

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
با روغن زیتون میشه مالید

نه کرچک گردش خون رگهای زیر پوست رو میبره بالا اگرخدایی ناکرده چسبندگی داشته باشی این گردش خون بالا همراه کیسه آب گرم باعث باز شدنش میشه دم نوش زنجبیل هم علاوه بر تقویت تخمک گردش خون رو میبره بالا و بدنت رو تصفیه میکنه.

راستی ایام قاعدگی لب به سردی نزنی با آب سرد و شکر و هرچی شبرینی مصنوعیه خداحافظی کن

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
بی بی چکم دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟ 

اونکه کیت تخمک گذاری بود

ولی من روز موعدم زدم منفی بود

چطور یه هفته به پری میخوای نشون بده سریع 

دوروز دیگه بزن بزار ۱۴-۱۶ روز از امپولت بگذره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706