2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
اينارو فقط تو پري بخوريم من و همسري ؟ واسه قليلي كردن چي  يادمه ي شربت فلوكرنازول اينا هم اگر ...

اگه طبعتون گرمه اره فقط تو پری ولی اگه سرده سعی کن همیش بخوری 

برای قلیایی کردنم تخم هویج فرنگی بگیر سه روز اول پری دم کن بخور

قرص فلوکونازول هم خوبه برا قلیایی کردن مقدارشو دقیق نمیدونم چنتا باید بخوری دیدی برای درمان عفونت قارچی این قرصو میدن چون قارچ محیط رو اسیدی میکنه و این قرص ضد اسیدیه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ها عین جسد خودمو انداختم وسط     میشه زاج رو توضیح بدین؟برای رفع عفونته؟روششو توضی ...

این چ حرفیه...عزیزم من استفاده کردم عفونت رحمو تخلیه کرد ولی یکی ازبچه هاگویااستفاده کرده دکتربهش گفته دیواره رحم بوده ولی من حرف دکتروقبول تدارم..براعفونت بخور استفاوه کن.دستورش10675هست اونوانجام بدی بهتره من یکی ازدلایل موفقیتم این ماه بخوربود

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام دخترا خوبين؟ من روز ١٢ سيكل امپول زدم بعد اونوقت همون هفت هشت ساعت بعد از امپول اقدام كردم، ب ...

نه عزیزم اقدام بعداز ۳۶ساعتت عااالی بوده روز پانزده هم خوب رفتی خیالت راحت

شماکه تخمک کشی داشتی قبلا میدونی دقیقا سی و شش ساعت بعداز تزریق تخمکهارو میگیرن

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
2720
ممنونم خوشکلم

عزیزم من میخواستم باشما یه چت مفصل داشته باشم هنوز وقت نکردم بخدا.

فعلا فقط چند توصیه دارم برات البته چیکده تجربه بقیس که خداروشکر منم ازش نتیجه گرفتم.

اول اینکه از اولین روز پریودیت شروع کن به خوردن روزانه ۲لیوان زنجبیل دم شده باخرما اصلا نبات نخوریا.

تادلت بخوادخرما بخور

شبا مخصوصا تو قاعدگی شکم و پهلوهات رو با روغن سیاهدونه و کرچک بمال حسابی بعد نایلون بزن روش تاصبح.

تمام بدنت رو تمام ایام ماه گرم نگه دار مخصوصا جوراب زمستونی همیشه پات باشه .

یک ساعت در روز تا روز اقدامت کیسه آب گرم بزار رو شکمت البته قبل کیسه دوباره روغن کرچک بزنی بهتره.

ورزش حداقل روزی نیم ساعت پیاده روی مخصوصا ایام قاعدگی یادت نره.

به شوهرت فقط دم شده ریشه کاسنی با عسل و خرمای زیااااااد بدی کافیه اذیتش نکن.

فعلا اینارو انجام بده تابعدا دوباره چیزی یادم اومد بهت بگم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
😭😭😭😭😭😭😭جگر جان خودمو نباید گول بزنم من بی بی گذاشتم میگن کسی که آمپول زده باشه تا 14 روز بی ب ...

ن میگم ک همه میگن تا روز موعد بایددصبر کرد بعد بیبی گذاشت.ی هفته زود بیبی زدی

صبر کن.خیلیا بودن دو روز قبل موعد منفی بود بعد روز بعد موعد مثبت شده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منم برا عفونت مامانم میداد میذاشتم واقعا عالیه  فقط میخوام بدونم چه زمانی استفاده کنم و کی ؟ ...

من خودم بعدپاکی استفاده کردم عزیزم...اگ بخوروانجام میدی فعلا اینوهمون قبل پری انجام بده...منم طب سنتی روخیلی قبول دارم خیلی خیلی زیاد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2714
من کوچیک بودم هیچ وقت ازش نپرسیدم ولی ما خیلی به مامان بزرگ نزدیک بودیم و از دست دادنش غم بزرگی بود ...

شادی خیلی دل پاکی داری 

خدا مامان بزرگتم بیامرزه

اره بچگی عجب دورانی بود😭😭😭😭

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
برا اینکه این امپولا ابه که زدیم ،من ۴تا زدم حتی یکیشونو هم ازاد نکرد  الان با ۴تا امپول دیروز ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
دون فلفل رو ميشه قورت داد منظورم اينه جويده نشه 

اره حتما باید قورتش بدی چون خ تنده 

2706