2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
اویشن همونه دیگه میزنیم به غذا ریشه کاسنی بگیر  سیاهدانه  دان فلفل سیاه  عرق کاسن ...

دون فلفلم میخوری من ی ماه قبل اقدامام میخوردم بعد ن دیگ

شوهرمم ک بهش میدادم دیگ آتیش میگرفت بهش نمیساخت خودش طبعش گرم هست

دوباره شروع کنم بهش بدم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون عزیزم،اخه دکترم گفت تو بارداری چیزای گیاهی نخوری سرخود واسه همین میترسم هی میگم نکنه بد باشه

عزیزم داروی گیاهی نخور وقتی بارداری

می تونی مولتی ویتامین های مخصوص بارداری بخری که تویش زنجبیل و بعضی مواد رو داره که ضد تهوع بارداری هم هست

من عکس یکی شون رو برایت میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه شجره روصداش بزنم برات

عزیزم تو‌دستور بخور مامانت هرشب بخور رو‌با اون‌مواد از اول درست میکنیم یا شبهای بعد همون بخور اولی رو میذاریم بجوشه 

واینکه دستورالعمل زاج چیه 

2728

وای سلام.این گروه هنوز هست من اون موقع که بانو و شکوه بودن خواننده این گروه بودم.البته هنوزم شرایطم درست نشده که برا بچه اقدام کنم ولی پیگیر بودم ببینم روش ها موثرن یا نه.

از قدیمی ها چخبر؟چند درصد نتیجه گرفتن؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
نه ایشون نه اونیکی فاطمه که دستور بخور مامانشو داد  وای من به مامان مهرسا میگفتم اعظم هیچ وقت ...

مامان مهرسااسمش اعظمه دیگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من همچنان حسم به شما پسره😍

فدای تو عزیزم.

توکل بخدا.ان شاءالله هرچی خیره برا همه اتفاق بیفته.

یه پسر نازوکاکل زری هم الان تو دل شما باشه ایشالا😍

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عزیزم تو‌دستور بخور مامانت هرشب بخور رو‌با اون‌مواد از اول درست میکنیم یا شبهای بعد همون بخور اولی ر ...

3شبوباهمون مواداول...گرم میکنی تاحسابی بخورجمع بشه توقابلمه سرشم بذاری بعد زیزپتوسرشوبرمیداری.....زاجومن اندازه یه نخودمیذاشتم رحمم روزبعدش واژنوتنگ میکرد بعدم عفونت مثل دستمال کاعذی میومدبیرون...اگ تومیترسی ک چراواژن تنگ شده بهتره نذاری همین بخوره عاالیه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها ببخشید یه اتفاقی افتاد آره اونکه فرستادم کیت تخمک‌گذاری بود چون من ناراحت شدم و انداختم سطلل اشغال بعد که رفتم برداشتم توجه نکردم چندتا بود نگو قبلا یه کیت تخمک‌گذاری انداختم تو سطلل الان رفتم دیدم این بود زدم که منفی شد و هنوزم منفیه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
تیکرت تبریک عزیزم ولی چراصورتی

بخاطر خوابم.

و اینکه نمیخوام دلخوش بشم به اینکه پسره بعداگه دختر شد بخوره تو ذوقم.

هرچی خدا قسمتم کرده باشه 

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
نه عزیزم من تازه دخترمو باردار بودم تو خوابم دختر دیدم و دختر شد.چند بارم دیدم.و یا چیزایی دیدم که ب ...

اتفاقا برای ما برعکس بوده.هم خودم هم جاریم پسر دیده بودیم مال هر دومون دختر شد.تازه یه بار هم خواب دیده بودم که عضو مردونه دارم البته زخمی و خونی بود.تو تعبیر خواب نگاه کردم نوشته بود بچه پسر میشه دختر بود.  

اصلا نباید به این چیزها توجه کرد.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
نه عزیزم من تازه دخترمو باردار بودم تو خوابم دختر دیدم و دختر شد.چند بارم دیدم.و یا چیزایی دیدم که ب ...

سنیوریتا رویای شمام مث شادی جان و صبا جون صادقه ست

اره دیگ اون فرضیه منتفی شد

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
3شبوباهمون مواداول...گرم میکنی تاحسابی بخورجمع بشه توقابلمه سرشم بذاری بعد زیزپتوسرشوبرمیداری.....زا ...

زااااااج🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐

2706