2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
اره خوب ناراحت کننده است دانستن یک سری چیزها البته من از بچگی این طور بودم  یادمه ده یازده سا ...

بعد مامانتون گفت کاش به حرف شادی گوش کرده بودم؟

عذاب وجدان گرفته بود لابد

خیلی سخته شادی تو خواب نبین اصلا😳

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه چرا نیست ازش سوال دارم ایدیشم کامل نمیدونم صداش کنم  اونایی که باردار شدن تبریک میگم&nbs ...

فاطمه شجره روصداش بزنم برات

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2456
این که کیت تخمک گذاریه نگاه کن بالایش روی نوار ابی نوشته LH تست بارداری HCG هست

آره بچه ها راست میگید من دوتا بی بی چک خریدم مثل اینکه اشتباه داده برم قطره چکونی بخرم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
دریا جون ولی من برای دخترم همون اوایل بارداری فکر کنم هنوز دو‌ماه نشده بود خواب دیدم دختره و دختر شد ...

عین من بخدا.

سالی کلا ۱۰تاخواب بیشتر نمیبینم.و دقیقا همون خواب اتفاق میفته.رویای صادقه.

بعد از خوابی که برای پسرخالم دیدم هرشب از خوابیدن میترسیدم.

هنوزم یادش میفتم حالم بد میشه😢😔

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2714
بچه ها تخم هویج فرنگی خوبه برا تخمک ؟میگن پرولاکتین رو‌بالا میبره انگار ؟؟میخواستم اینماه استفاده کن ...

اره خ خوبه سه روز اول پری استفاده کن دمکرده شو

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچه ها این بی بی چک مدیکور رو چرا میگین بده؟ مثبت کاذب نشون میده یا برعکس؟ من موعدم پس فردا است اگ ...

والا بی بی چکش هیچ وقت برا من هاله ننداخت  و همیشه  رو من درست جواب داده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عزیزم ان شاءالله به وقتش گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیری و زایمان داشته باشی.برات آیه الکرسی میخونم

مرسی مهربون 😙😍  یه دنیا ممنون بابت دعای قشنگت . ان شاالله هرچی از خدا بخوای بهت بده

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
نه کیت این یه بسته چن تاییی بود؟

دوتا دونه خریدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
فاطمه جون منم همینو میخاستم بگم یادته گفتم دوستای باردارمون به خوابهاشون توجه کنن و لطفن اینجا بگن؟ ...

نه عزیزم من تازه دخترمو باردار بودم تو خوابم دختر دیدم و دختر شد.چند بارم دیدم.و یا چیزایی دیدم که باز تعبیر اونا دختر بود.حالا من البته واسه خودم میگما تو بارداری هر جنسی ببینم اون درسته

2706