2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013533 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم نگران نباش منم این حالتها رو داشتم طبیعیه اوایل بارداری  یکم عرق نعناع بخور عرق بیدمشک ...

ممنون عزیزم،اخه دکترم گفت تو بارداری چیزای گیاهی نخوری سرخود واسه همین میترسم هی میگم نکنه بد باشه

خانما امروز ميخوام برم عطاري خريد  ي ليست بدين چيا خوبه بگيرم  بعدش بگم اويشن بده ؟ تو خ ...

اویشن همونه دیگه میزنیم به غذا

ریشه کاسنی بگیر 

سیاهدانه 

دان فلفل سیاه 

عرق کاسنی

زنجبیل و دارچین

دیگه یادم نیس

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
فدات بشم عزیزم. آره خداروشکر لکه بینی ام فقط ۲روز بود.بتام هفت روز بعد موعدم ۳۳۸بود. ایشالا قسمت ه ...

من همچنان حسم به شما پسره😍

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خوب شد پس قضیه فرضیه منتفیه خودتم عذاب میکشی حتما من اصلا دوس ندارم همچین خوابایی ببینم😢

اره خوب ناراحت کننده است دانستن یک سری چیزها

البته من از بچگی این طور بودم 

یادمه ده یازده سالم بود مادربزرگم بیمارستان بود یک خواب بسیار بد دیدم برای بچه اون سن واقعا ترسناک بود از خواب پریدم ساعت ۴ صبح بود خوب یادمه کلی به مامانم التماس کردم که بریم بیمارستان پیش مامان بزرگ اما گفت خاله ام پیشش و تلفنی هم صحبت کرده گفتند حالش خیلی خوبه طفلکی بهم گفت بیا پیش خودم بخواب صبح میریم می بینیمش اما دیگه نتونستیم هیچوقت ببینیمش چون ساعت ۶ صبح از دنیا رفت😞

البته خواب خوب هم دیدم 

ولی کلا من خواب کم میبینم شاید هر ۶ ماه یا سالی یک بار 

2738
عزیزم من از ته دل برای خودت و نی نی ات ارزوی سلامتی دارم‌ موقع زایمان برای من و بقیه بچه های منتظر ...

مرسی از لطفت گلم. ان شاالله خدا یه نظر ویژه به دلت بندازه . حتما دعا گوتون هستم ان شاالله که قابل باشم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
واقعا فاطمه جون 😢😢😢ولی من فکر میکردم دریا جون خیلی آروم و ریلکسه...خدارو شکر که به خواستش رسید ان ...

بله عزیزم ازدریا پراسترس کسی زوسراغ ندارم....انشالله قسمت هممون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
این که خط داره دختر خوب  ضمنا همیشه از قطره چکانی ها بگیر نه اینا

الان میگم شوهرم بخره بیاره

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خانما امروز ميخوام برم عطاري خريد  ي ليست بدين چيا خوبه بگيرم  بعدش بگم اويشن بده ؟ تو خ ...

اویشن تو پری خوبه.من پودر شدشو ندارم خودشو دارم دم میکنم با نبات یا عسل میخوردم

اسطوخودوسم خوبه.بعد پری آخردشب قبل خواب دم کن بخور هم ارامش بخشه هم قلیایی میکنه

زنجبیلم اگ خواستی بگیر پودر کن دم کن بده شوهرت بخوره

اینا رو اعظم جون بهم گفت منم گرفتم

دارچینم چوبی بگیر اونم بنداز تو قوری با زعفرون دم کن بده شوشو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
انشاءالله بموقع زایمان کنی ب راحتی و دل خوش پسرتو بغل کنی🥰

مرسی عزیزم . ان شاالله همه ی این لحظه های ناب خیلی زود  قسمت خودت بشه باران جونم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706