2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
چیزی نیس😂😂😂😂خنده ت کووووو ببیینممنمم

ببین شادیو دریا هم میگن این تخمک گذاری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه خواب خودتون برعکس شده  درسته که    

دریا جون ولی من برای دخترم همون اوایل بارداری فکر کنم هنوز دو‌ماه نشده بود خواب دیدم دختره و دختر شد

البته اینم بگم من خیلی خیلی خواب کم می بینم ولی همیشه تعبیر میشه خواب هام

من متاسفانه برای فوت تمام نزدیکانم خواب دیدم و چند روز تا چند ماه بعدش از دست دادمشون

همه از خواب های من میترسن😞

آره منم دیدم lhاین تخمک گذاری

زود باش ازم عذرخواهی کن زود منو قضاوت کردی😌😌

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
دریا جون ولی من برای دخترم همون اوایل بارداری فکر کنم هنوز دو‌ماه نشده بود خواب دیدم دختره و دختر شد ...

خوب شد پس قضیه فرضیه منتفیه

در مورد خواب هاتم خودتم عذاب میکشی حتما

من اصلا دوس ندارم همچین خوابایی ببینم😢

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها این بی بی چک مدیکور رو چرا میگین بده؟

مثبت کاذب نشون میده یا برعکس؟

من موعدم پس فردا است اگه پری نیاد پنج شنبه بی بی بگذارم میخوام ببینم اگه بده این مارک رو نگیرم

البته کیت تخمک گذاری ام مدیکور بود راضی بودم بی بی اش رو نمی دونم

اینکه خواب خودتون برعکس شده  درسته که    

آره عزیزدلم خواب خودم برعکس شده بود 

من همیشه خواب پسر بچه دوساله یا نوزاد یا یک ساله یا چندماهه میدیدم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
آبرو واسمون نزاشتی تبسم اینک کیت تخمک گذاریه با این میخوای بفهمی بارداری یا ن😐😐

عشقم بی بی چک مدیکوره خودم خریدم عکسشم دادم که

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
بببخش دیونه😂😂😂😂😂

این چ طرز عذرخواهیه🤔🤔

😁

عشقم بی بی چک مدیکوره خودم خریدم عکسشم دادم که

ب داروخانه گفتی بیبی چک میخوام؟اشتباهی نداده؟

آره عزیزدلم خواب خودم برعکس شده بود  من همیشه خواب پسر بچه دوساله یا نوزاد یا یک ساله یا چندما ...

بنظرم همه اینها نشأت کرفته از افکار روزمره ماست چون به اون مورد فکر میکنیم فکرمون درگیر میشه و خوابشو می بینیم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچه ها این بی بی چک مدیکور رو چرا میگین بده؟ مثبت کاذب نشون میده یا برعکس؟ من موعدم پس فردا است اگ ...

میگن کیت تخمک گذاریش خوبه ولی بیبی چکش مثبت کاذب زیاد میندازه

@صباجوووونمم     صبا جان بچه ها گفتن جواب ازمایشت  عالی بوده و بتات شکر خداا کلی با ...

فدات بشم عزیزم.

آره خداروشکر لکه بینی ام فقط ۲روز بود.بتام هفت روز بعد موعدم ۳۳۸بود.

ایشالا قسمت همه منتظرا

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706