2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
والا خودمم نمیدونم پانیذ جون یعنی خل شدم تو این ا زمایشات و رژیمها 😢😢😢😢

الان واسه اقدام ميخواي چيكاركني ؟ همون ١٥ روز رو رعايت كني يا ٥ روز؟ 

راستي ازمايشاي همسرت كه عاليه، چه قرصايي استفاده ميكنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بلههههههه همیشه زودقضاوت نکن 🤪🤪🤪🤪

چشم 😒😒😒

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
بابام ۲ماه پیش خواب دید بچم پسره داشته تو گوشش اذان میگفته اسمشم تو گوشش گفتهههه🙁🙁 نننننننن من ا ...

ببین جیگر گوشه من تو هنوز باردارنیستی که

من گفتم خانومای باردارنگفتم اقدامی این موضوع وقتی باردارشدی صحت داره😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین جیگر گوشه من تو هنوز باردارنیستی که   من گفتم خانومای باردارنگفتم اقدامی این موضوع وقتی ب ...

آهان

نمیدونم😞.

☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم من سر بارداری دخترم همیییشه خواب میدیدم بچم دختره.واسه من که برعکس نشد😁

آره عزیزم منم خواستم مثال های نقض پیدا بشه   

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
آفرین دخترخوب چرا اخمات توهمه؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔🙈

چون زود قضاوت کردم ک فکر کردم تبسم قاتی کرده😮🤐🤐

اتفاقا سیب زمینی خ خوبه.تو پری دمنوش آویشن بخور هم گرمه هم خوبه.شیرموز نخوری بهتره بخاطر شیر.حالا هف ...

به همسرم شير موز بدم 

يا ايشون هم از خوردن لبنيات جلوگيري  كنه ؟؟

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐رفتم دستشویی از ناراحتی داشت گریه ام درمیومد گفتم چرا حتی یه هاله نیوفتاد پنج دق ...

این که کیت تخمک گذاریه

نگاه کن بالایش روی نوار ابی نوشته LH

تست بارداری HCG هست

بچم دختره عزیزم نه این فرضیه اشتباهه من مادرم وخالم وزندایی همسرخواب دیدن دختره  ولی خودم هم ...

اینکه خواب خودتون برعکس شده  درسته که  

به همسرم شير موز بدم  يا ايشون هم از خوردن لبنيات جلوگيري  كنه ؟؟

شوهرتم باید لبنیاتو محدود کنه ولی با شیرموز معجون درست کن واسش مقویه

بی بی چکه قطره چکونی نخریدم سادست مدیکوره

تبسم جان تو کیت تخمکگذاری استفاده کردی روش نوشته LH

میخواستی بی بی بگذاری؟

2706