2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
اره عزیرم دقیقا همینطوره سری پیش مطب دکتر یه خانومه دیدم بارداربود پرسیدم بچه چندمته ؟جنسیتش چیه گفت ...

دقیقا.قدیمیا مگه برنامه ریزی داشتن یا رژیم و اینا اکثرا هم پسردار میشدن.انشاالله که خدا به ما هم لطف کنه و پسر بده.امیدمون فقط به خودشه.مامان خودم دوتا بچه اولش ناخواسته بوده هردوتاشونم پسر شدن😉😉😁😁

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
موتیلیتی که عالیه  ولی حتما باید مورفولوژی داشته باشه نمشه نداشته باشه  سرعت آ کمی پایین ...

نه موفولوژی نزده اصلا.اره بهش میدم میخوره الان تقریبا یه ماهه.انشاالله که اثر کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته 32 رفتم 1/5 بود  آره کمه  والا دوماه شایدم بیشتره هر روز کباب و مغزیجات مخورم مگن ا ...

نگران نباش عزیزم...اوج وزنگیری از شروع هفته 35تا40 هفته س

راحت میتونه به 3کیلو برسه

ضمنا دستگاههای سونوگرافی خطاشون زیاده؛اعتمادی نیست

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
اعظم جون خوبی عزیزم ؟ الهی دورت بگردم چقدر تو اذیت شدی برات ۱۱۴ امن یجیب میفرستم انشالله این روزهای ...

فدات شم عزیز دلم 

میبنی هر روز یه مشکل جدید واسم پیش میاد ؟

ولی خب چیکار میتونم بکنم جز تحمل 

قربون دل مهربونت برم خدا امیررضات رو واست حفظ کنه و ان شالله بسلامت بیاد بغلت

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2720
نه موفولوژی نزده اصلا.اره بهش میدم میخوره الان تقریبا یه ماهه.انشاالله که اثر کنه.

ان شالله اثر میکنه عزیزم 

نگران نباش عزیزم...اوج وزنگیری از شروع هفته 35تا40 هفته س راحت میتونه به 3کیلو برسه ضمنا دستگاههای ...

امیدوارم لاقل تا 37 بمونه که کمی وزن بگیره 

البته باز سلامتیش مهم تره 

تو آمپول ریه رو زده بودی عزیزم ؟

قربونش برم دلم آب شد از ظرف من هزار تا ببوسش  واقعا لذت بخش ترین لحظه دنیاست وقتی بچت میبوستت ...

ایشالا بموقع بدنیا میاد.

تو بارداری مشکل قلب پیدا کردی؟؟

خ واست دعا میکنم بسلامتی پسرتو بغل کنی.خدا کمکت میکنه 

شک نکن جواب مقاومتاتو بهت میده😗

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2714

عشق جون چیا میدی ب شوهرت؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ایشالا بموقع بدنیا میاد. تو بارداری مشکل قلب پیدا کردی؟؟ خ واست دعا میکنم بسلامتی پسرتو بغل کنی.خد ...

نه عزیزم چهار ساله که مشکل قلبی پیدا کردم و فقط همسرم و داداش بزرگم میدونن 

خدایی نکرده مامانم بدونه .......

عزیزم دعا کن 

دیگه تحمل ندارم انرژیم تموم شده 

سلام‌عزیزم.. دوران بارداریت چطوره؟؟؟ خوبی؟؟

سلام عزیییز دلم خوبی هدی جون .چه خبر چیکارا میکنی

پسرمون خوبه الحمدلله؟

منم خوبم شکر خدا  دوران بارداریه دیگه یه روزحاال ادم  خوبه یه روز بده.ولی درکل راضیم شکر خدا.پسرت اذیتت نمیکنه که😀

نه عزیزم چهار ساله که مشکل قلبی پیدا کردم و فقط همسرم و داداش بزرگم میدونن   خدایی نکرده ...

عزیزم اصلا نگران وزنش نباش.انشاالله هفته های اخر وزن بیشتر میگیره.من بچه هایی دیدم با وزن خیییلی پایین بهتر رشد کردن.

عزیزم اصلا نگران وزنش نباش.انشاالله هفته های اخر وزن بیشتر میگیره.من بچه هایی دیدم با وزن خیییلی پای ...

من فقط بخاطر احتمال زایمان زودرس نگران وزنشم 

میگن وزن کمتر باشه بیشتر توی دستگاه میمونه 

وگرنه سر وقتش بدنیا بیاد وزن مهم نیست کعه 

2706