2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013556 بازدید | 355184 پست
ای جانم  عاشق ۷ آبانم  روز بزرگیه😍😍😍روز کوروش بزرگ‌ هستش😊

من عاشق 8مم 😆 خودم 8 آبانم😉 ولی دوست داشتم مهرماهی بشه 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان ستایش عزیز خوبی ،،،چه خبر  امپول زدی؟؟اقدامها رو رفتی،؟؟؟

سلام گلم ،دیروز آمپول زدم و ۲۶ ساعت بعدش اقدام ،آزاد شدن تخمکمو کاملا حس کردم حدود یکی دو ساعت قبل اقدامم ،خیلی خسته و داغونم دعا کنید دیگه این ماه باردار بشم ،برای باردار شدن هر کسی که دعا کردم جواب گرفته الا خودم  امشب شنیدم دختر خالم بعد از ۱۰ سال بارداره خیلی بابتش ذوق زده شدم ،انشاالله روزی شما و بچه های تاپیک

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عزیزدلم  پس دستورش رو به من میگی تا استفاده کنم؟ممنونت میشم

طرز تهیه خرنوب

اول باید مقدار کل خرنوب برای یک دوره سه ماهه رو بگم حدود سه کیلو باید تهیه بشه برا اونایی که تحرک و کیفیت اسپرم شون پایینه و صفر نیست چون برای تحرک صفر جواب نمیده

۱ _7عدد خرنوب کامل (اگر هم تکه تکه باشه که سعی میکنیم 7عدد رو با اونا درست کنیم)رو با آب سرد خوب میشوریم و هر خرنوب رو به 4یا5قسمت تقسیم میکنیم هر قسمت اندازه یه بندانگشت میشه میریزیم تو صافی که آبش بره

۲_نیم لیتر که میشه دولیوان آب بدون کلر (آب چشمه یا آب چاه) توی یه قابلمه پیرکس یا استیل میریزیم در قابلمه رو گذاشته و میذاریم رو شعله که بجوشه

۳_خرنوب ها رو داخل آبی که در حال جوشیدنه میریزیم در قابلمه رو میگذاریم  و تایم میگیریم 3 دقیقه باید بجوشن البته من با کرنومتر گوشی تایم میگرفتم خرنوبها رو داخل آب که میریزین از حالت جوش میفته از زمانی که دوباره آب جوشید من 3دقیقه رو رو گوشی میزدم

۴_بعد از سه دقیقه شعله  رو خاموش میکنیم بدون اینکه در  قابلمه رو باز کنیم دوباره تایم میگیریم 20دقیقه باید دم بگذاریم

۵_بعد از 20دقیقه خرنوبها رو با قاشق بیرون میاریم

۶_آب درون قابلمه رو به دو قسمت تقسیم میکنیم تا 24ساعت توی یخچال می مونه

نکته:ماه اول شروع درمان یک هفته اول ، صبح ناشتا یک قسمت و شب قبل خواب یک قسمت از آب جوشونده خرنوب رو همسرمون میخوره

بعد از یک هفته فقط شب قبل خواب

ان شاءالله شاهد موفقیت تون باشم
🥳

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
سلام گلم ،دیروز آمپول زدم و ۲۶ ساعت بعدش اقدام ،آزاد شدن تخمکمو کاملا حس کردم حدود یکی دو ساعت قبل ا ...

مامان ستایش عزیز امیدوارم نتیجه مثبت بگیری و این ماه بارداربشی ان شاءالله هر چقدر در حق بقیه دعای خیر کردی خودت هم خیر ببینی و یه نی نی سالم و صالح با جنسیت دلخواهت بیاد تو دلت 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
فسقلیم چرخیده خداروشکر . الان طبیعیم .  تا 7 آبان تاریخ زدن واسم دوست داشتم مهر دنیا بیاد ولی ا ...

الهییی خدارو شکر گلم ان شاءالله نی نی رو  به سلامت بغل میگیری 🙏🙏

برای همه منتظرا دعا کن عزیزم 

مامان ستایش عزیز امیدوارم نتیجه مثبت بگیری و این ماه بارداربشی ان شاءالله هر چقدر در حق بقیه دعای خی ...

ممنونم عزیز دلم 😔 انشاالله بزودی قسمت خودت بشه بحق این روز عزیز🤲

دریا شوهر من دم کردشو نمیخوره ،پودر کردم براش با اب میخوره. یعنی فایده ای نداره؟

الهام جان دکتر ترکیه ای (ابراهیم ساراچ اوغلو) تاکید میکرد که فقط و فقط بهمین روش درست کنین مو به مو 

شما یبار دیگه هم امتحان کن مزه شیرینی داره شاید خوشش اومد خورد

والله شوهر منم زیاد خوشش نمی اومد اما نمیتونست ادا در بیاره  هر که طاووس خواهد جور هندوستانم میکشه

2738
والا روش های مختلفی مثل اینکه هستش  ولی من شنیدم حتی اسیابش رو‌میشه با عسل خورد

بله عزیزم حتی شیره خرنوب هم هست

ولی من خیلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که برای تحرک و 

کیفیت اسپرم فقط باید با این روش درست بشه

بال در میارم😞 میترسم دریا ماه پیش خ اذیت شدم پری ک اومد.با اینک شوهرم سرما خورده بودو خ امید نداش ...

ان شاءالله عزیزدلم امیدمون به خداست 

تا ببینیم خدا برامون چی در نظر گرفته 

خدایا این جیگر مارو هم صاحب نی نی با جنسیت دلخواهش کن الهی آمین🙏🙏🙏🙏

طرز تهیه خرنوب اول باید مقدار کل خرنوب برای یک دوره سه ماهه رو بگم حدود سه کیلو باید تهیه بشه برا ا ...

دریا جون ممنونم عزیزم خیلی کامل بود ...

فقط این یعنی اینکه فقط آبش رو میدیم آقا میخوره؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عزیزم سونو رفتی ?چند تا اقدام زفتی بعد امپول. ? سایز چند بود. ?کلی چند تا اقدام میری

سلام عزیزم

چهارشنبه که روز ۱۲ سیکلم بود سونو دادم دوتا فولی ۱۴ و ۱۷ داشتم ،دکتر گفت پنجشنبه آمپول بزنم و جمعه اقدام ولی شرایط مهیا نبود ،واسه همین جمعه آمپول زدم و امشب اولین اقدام و رفتم ،اگر بشه فردا و پس فردا هم  اقدام میکنم ،سایز تخمک من بیشتر از ۲۰ نمیشه ،احتمالا یکیش حدود ۲۰ تا ۲۱ شده و اون یکی ۱۷ یا ۱۸

2706