2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013607 بازدید | 355184 پست
آهان باشه مرسی عشقم ممنون بابت جوابت  راستی  امکان داره هفته ای ۴ دفعه رابطه یا بیشتر باع ...

آره عزیزم هفته ای4بارزیاده و منی روضعیف میکنه..من بین داروها فرتیل ایدروبی نهایت قبول دارن...این ماه هم ک باردارشدم شوهرم خورد روزی3تا

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
منم میرم انتهایی ترین گوشه تخت میخابم دستش بهم نرسه بعد صب که از خواب پا میشه بهم میگه مثلا میری او ...

خخخ دهنت سرویس😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبی چه خبر نی نی خوبه؟

سلام عشقم خودت چطوری بدنیستم دیروز خیلی حالم بدبود..تهوع داشتم ومیلم ب چیزی نمیکشید امروز بهترم

خخخ دهنت سرویس😂😂😂😂

بهت نمیاد توم در بری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
چه میدونم فاطمه سبزوار گرفته بود انگار  خورده بود تاثیری هم ندیده بود😒

ن اصلا تاثیری نداشت البت من10روزخوردم شاید یه دوره کانل بایدخورده بشه

میگن گرمی بخورین میل جنسیتون زیاد میشه.گرمیم ک میخورین😐 شماها دبگ باید فلفل سیاهو خالی خالی بخورین ...

والا اونم زیادمیخورم من ولی😅😅😅بازم یخمک

میگن گرمی بخورین میل جنسیتون زیاد میشه.گرمیم ک میخورین😐 شماها دبگ باید فلفل سیاهو خالی خالی بخورین ...

جیگر ما سرد مزاجا رو دس میندازی حالا مگه دستم بهت نرسه😡😤😡😤😁😁😁😁😁

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بهت نمیاد توم در بری

😂😂😂😂ولی عجیب اززیرش درمیرم گاهی فقط ازسروظیفه س بخدا..ازخاهرم بپرس شوهرم چن بارپیش مامانم شکایت کرده ک دخترت😂😂😂😂😂

2738
ن اصلا تاثیری نداشت البت من10روزخوردم شاید یه دوره کانل بایدخورده بشه

اره شاید دوماه کامل اگه میخوردی اثر میذاشت

من که پیشنهاد دادم ب شوشو برام بگیره!😂😂😂

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اره شاید دوماه کامل اگه میخوردی اثر میذاشت من که پیشنهاد دادم ب شوشو برام بگیره!😂😂😂

حتمن بخوربعدنهاروشام ...من ماه اقدام فقط خوردم الانم باقیش تویخچاله

😂😂😂😂ولی عجیب اززیرش درمیرم گاهی فقط ازسروظیفه س بخدا..ازخاهرم بپرس شوهرم چن بارپیش مامانم شکایت ...

وای ازت شکایتم کرده😅😅😅طفلی زجرش میدیا

پس موقع اقدام هی دعا دعا میکرده باردار نشی🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خخخ دهنت سرویس😂😂😂😂

خخخخخخخخ

بعضی وقتا بهم میگه خواهرم گرسنه مونه ناهارو بیار😁

خواهر جان بریم بیرون؟😂

خواهرم ..خواهرم.....

میگم چرا بهم میگی خواهرم ؟😤😤😤

میگه رابطه ما بیشتر شبیه خواهر برادریه خوووو😂😂😂😂😂

حتمن بخوربعدنهاروشام ...من ماه اقدام فقط خوردم الانم باقیش تویخچاله

حتما عزیزم فردا میرم بخرم

وای ازت شکایتم کرده😅😅😅طفلی زجرش میدیا پس موقع اقدام هی دعا دعا میکرده باردار نشی🤔

أره خداوکیلی خیلی با ماماتم راحته پیشش چن بارگفته😅😅😅الان دیگ بهونه دارم😂😂😂

خخخخخخخخ بعضی وقتا بهم میگه خواهرم گرسنه مونه ناهارو بیار😁 خواهر جان بریم بیرون؟😂 خواهرم ..خواه ...

خخخخ مردم ازخنده دختر😂😂😂😂شوهرمنم میگ بیاربریم محضربگیم ماخاهربرادریم😅😅😅😅

2706