2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013116 بازدید | 355184 پست

سلام خانوما من امشب تو سایت دیوار سبزوار یه اگهی کمک به پسر که بیماری اس ام ای داره برخوردم خیلی طلب کمک کرده بود مادرش نمیدونم چرا به فکرم رسید اینجا بذارم شاید بتونیم با کمک هم یه باری از دوش مادر و پدرش برداریم من خود عکس و اطلاعات رو میذارم اگه دوست دارید یه نگاه بندازید شاید خدا براشون لطفی کنه 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

خانوما منو ببخشید بدون اجازه گذاشتم امیدوارم باعث رنجش کسی نشم فقط قصدم کمکه به خدا 

2728

اگه مایل بودید بگید تا بقیه اطلاعاتش رو اسکرین بگیرم بفرستم براتون اگرم نه ببخشید منو.

سلام واییییی فاطمه جان بعد از کلی وقت الان اومدم یه سر بزنم دیدم تیکر داری خدارو هزار مرتبه شکر ان ...

سلامممممم عززززززیزم کجایی خانم

امروز صبح داشتم اسم بجه های منتظر مینوشتم یه دفعه اومدی تو ذهنم بعد گفتم احتمال زیاد بارداره که نیست تو تاپیک 

واقعااااا راسته دل به دل راه داره

خوبی چرا یه مدته نیستی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام عزیزم ببخشید با تاخیر جوابت رو ميدم در صورتی که کیت خط پایینی پررنگتر از بالایی بشه احتمال زیاد ...

ممنون عزیزم من ماه پیش همون ساعت 7بعدظهرکیتم خط تست پر رنگترشدومن فرداصبح ساعت 8 اقدام داشتم  ساعت 11 صبح هنوز پررنگ بود ولی ساعت 2بعدظهر کمرنگ شد ویک اقدام هم 8شب رفتم که نگرفت وپریودم هم ساعت 12ظهر اومد یعنی تخمکگذاریم ساعت 12 ظهر بوده؟؟وحالا باتوجه به این اطلاعات چه ساعاتی باید اقدام میکردم؟؟

سلام اعظم جان من فهمیدم چرا ازمایش شوهرم چسبندگی داشت 😞😞 به خاطر کپسول موتیلیتی مکس بود تو ی تاپیک ...

این دارو و دکتر داده یا خودت سرخود گرفتی؟؟به نظرم ویتامین خالی خیلی بهتر جواب میده تا مولتی ها ...عوارض کمتری هم داره....اب انار براش عالیه..اب زرشک هم خوبه...ولی میتونی ۱ قاشق گلسرخ و ۱ قاشق زرشک و چند پر زعفرون بزاری تو قوری اب جوش ۱ لیوان بریز روش بعد بزار رو کتری دم بکشه ترکیب ۳ تا با هم عالیه برا خودتم خیلی خوبه...اب پرتقال یا لیمو شیرین هم خوبه براش ویتامین سی دارن همه شون باعث میشن چسبندگی ها درست بشه.تحرک و هم بالا  تر میبره

الهم صل علی محمد و ال محمد
دلم کباب شد خواهری😭😭😭😭😭😭😭.امیدوارم خدا به خاطر دل مهربونت این انتظارو پایان بده.ممنونم ازدعای ...

خیلی لطف داری عزیزدلم خدا دل توروهم شاد کنه و تاسال دیگه یه نی نی خوشگل و صالح و سالم توبغلت باشه.شاید باورت نشه ولی من امسال باداداش6ماهم رفتم شیرخوارگان. کلی گریه کردم کلی التماس خداروکردم.دوساله روز شیرخوارگان برای بچه ها شیر میخرم و پخش میکنم از ته دلم التماس خدارو کردم سال دیگه بابچم برای نی نی ها روز علی اصغر شیر پخش کنم.نمیدونم واقعا انشالله هرچی صلاحه همون پیش میاد

خدایا شکرت
عزیزم سلام تبریک خداروشکر که باردارید ان شاالله بارداری راحتی داشته باشید وجنسیت بچه هم دل خواهتون ب ...

ممنون عزیزم لطف دارین انشالله قسمت همه منتطرها🙏🙏🙏🙏🙏

الهم صل علی محمد و ال محمد
امروز برا ۳نفرباید بخونیم ذکرو؟؟؟؟؟؟؟؟؟🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚🦚

سوال منم همینه؟؟اول صبح پرسیدم کسی جواب نداد 

سه تا باید بخونیم ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سوال منم همینه؟؟اول صبح پرسیدم کسی جواب نداد  سه تا باید بخونیم ؟

اره گلم سه نفر بودند من تو لیست دیدم ولی اسمشون یادم نموند

مهتاب چرازودتر بیبی زدی تو😠😠😠😠

باور کن همش خواهرم بهم اصرار میکرد میگفت من سر بچه هام سه روز مونده به موعد دو خط انداخته من هم وسوسه شدم بعد پیام داد گفتم منفیه گفت اهان هیچی دیگه رفت ماه اینده !!!چون الان باید یه هاله میشد اونقد نا امیدم کرد😔 هیچکی نمیدونه جز این خواهرم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
باور کن همش خواهرم بهم اصرار میکرد میگفت من سر بچه هام سه روز مونده به موعد دو خط انداخته من هم وسوس ...

واااااا عجب خاهری درعوض امیدواری😒ناامیدنباش عزیزم    هنو فرداموعدته تازه لقاحم نمدونی کی هیت..انشالله ب حق همین اربعین الان پسرت تودلته

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706