2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
منکه کارم شده‌دعا و‌نظر  چون سابقه تیرویید دارم و‌ید درمانی کردم از اون بابت فک میکردم هیچوقت ...

عزیزم...استرس خوب نیست توکل کن بخدا..براتیروئیدتم داروبهت میدن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم...استرس خوب نیست توکل کن بخدا..براتیروئیدتم داروبهت میدن

آره به خودش توکل کردم یه ازش خواستم خیلی راحت باهام حرف بزنه قرآن باز کردم نوشته بود پاداش بزرگی در راهه برای کسایی که به عهدشون وفا کردن و خداوند بخشنده ی مهربان است قلبم آروم گرفت😍😊

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
آره به خودش توکل کردم یه ازش خواستم خیلی راحت باهام حرف بزنه قرآن باز کردم نوشته بود پاداش بزرگی در ...

وااای عجب آیه ای برات اومده😍😍😍😍😍😍😍😍

2720
وااای عجب آیه ای برات اومده😍😍😍😍😍😍😍😍

باورت میشه یه دفعه یکی از اقوام بهم بهتون بسته بود میخواس آبرومو‌ببره ناراحت شدم و قرآن باز کردم به صراحت نوشته بود کسایی که به ناحق بخوان آبروی مومنی رو ببرن هیچوقت نمیتونن و عذاب عظیمی براشون در نظر گرفته شده و تو ناراحت نشد چون آبروت محفوظه و خدا حافظ توعه(خطاب به پیامبر)اونشب اونقدر گریه کردم 😭

حس میکردم خدا کنارمه و داره حرف میزنه باهام

یه سری چیزا تو زندگیم هست که شاید حوصله شنیدنش رو دوستان نداشته باشن ولی خیلی سخته آدم برای ادامه زن ...

عزیزم حرفتو بزن هر چند با نوشتن نمیشه آدم کل حرفای دلشو بزنه ولی یه کوچولو هم بگی یکم آروم میشی. خیلی سخته ولی الان انگار خانواده ها بچه هایی که جواب میدن یا بی احترامی میکنن بیشتر دوس دارن ازشون میترسن. ناراحت نباش بهش فکر نکن ابجی

باورت میشه یه دفعه یکی از اقوام بهم بهتون بسته بود میخواس آبرومو‌ببره ناراحت شدم و قرآن باز کردم به ...

مطمئن باش خدابابنده هاشحرف میزنه کافیه چشامونوبیشتربازکنیم

عزیزم حرفتو بزن هر چند با نوشتن نمیشه آدم کل حرفای دلشو بزنه ولی یه کوچولو هم بگی یکم آروم میشی. خیل ...

2714
مطمئن باش خدابابنده هاشحرف میزنه کافیه چشامونوبیشتربازکنیم

خودمون اونقد از خدا غافل شدیم که فکر میکنیم خدا مادرو ول کرده 

ای داد از غفلت😓

اربعین است اربعین کربلاست / هر طرف غوغایی از غم ها به پاست

گویی از آن خیمه های نیم سوز / خود صدای العطش آید هنوز

فرا رسیدن اربعین حسینی تسلیت باد

منکه کارم شده‌دعا و‌نظر  چون سابقه تیرویید دارم و‌ید درمانی کردم از اون بابت فک میکردم هیچوقت ...

عزیزم اگه دارو استفاده میکنی برا تیروییدت مشکلی نداره من از اشناهام چندنفرباتیرویید باردارشدن و بسلامتی بچشون دنیا اومد. انشالله بارداری ماهور عزیزم

2706