2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
قربونت بشم عزيزم اصلا نگران نباش تا دنيا بياد آقا محمد علي تا ٣ ميرسه  استرس نميزاره ني ني وزن ...

سلام خوبی امروزمبخاستم.تگت کنم ..بهترشدی عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیز دلم خارج از لیست نبودی جز لیست بودی شما فردا روز اخره ختمه ان شاااله که خدا قبول کنه ان شااله ...

میدونم عزیز دلم.اخه وقتی من گفتم شما لیستتو بسته بودی ولی بازم به من لطف کردی و برام خوندی.بازم ممنون.🙏❤🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

دوستان کسی میدونه لیانا که ای وی اف کردن و دو قلو باردارن پیش کدوم دکتر رفته بود؟ میشه صداش کنید برام

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2728
عزیزم فدات شم خدارو داری  انشاالله خدا همه ی امیدت باشه و کمکت کنه و خوشحال بشی اونقدر تو خوشحا ...

خدانکنه عزیزم.

دقیقا ما آدما خودمون خبر نداریم که چقد تو دنیا تنهاییم و تنها کسمون فقط و فقط خداس.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام مامان اتنای عزیز من توتاپیک مامان عسل وغزل اقداماتت راخوندم میشه لطفا راهنمایی کنی. اگه کیت من ...

سلام عزیزم ببخشید با تاخیر جوابت رو ميدم در صورتی که کیت خط پایینی پررنگتر از بالایی بشه احتمال زیاد ديگه تا12الی 24ساعت بعد آزاد ميشه. بهتره برای مثالی که خودت زدی ديگه همون شب حتماً اقدام داشته باشی 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
جان من صبا ...من خانواده شوهرم اینجوری بودن موقع دخترام بهشون گفتم باردارم خیلی بی حس ن تبریکی ن هیچ ...

خانوادی منو همسرمم که واسه بارداری من کلی ذوق کردن واسه خانوادی خودم نوه ی اول بود واسه همسرم ششم. همون روز که بیبی چکم مثبت شد و آز رفتم مادرشوهرم یه مهمونی داد .فروردیم که هم گفتم بتام ۱۰ بود و بعدش منفی کلی ناراحت شدن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2738
حنانه جون امیدوارم از خدا هر چه بخای بهت بده و دلتو شاد کنه فدات شم عزیزم ممنونم ان شاءالله این دورا ...

مرسی دریا جون .خدا هم ان شااله به زودی کامت رو و دلت رو با رسیدن به ارزوت شیرین کنه .خییلی ممنون که اینقد درحقم دعای خیر کردی عزیزم

جان من صبا ...من خانواده شوهرم اینجوری بودن موقع دخترام بهشون گفتم باردارم خیلی بی حس ن تبریکی ن هیچ ...

میدونی فاطمه آدم از خودیا بیشتر دلش میگیره خانواده شوهر جون به جونشون کنی خانواده شوهرن واسه عروس دلسوز نمیشن.

باورت میشه مامانم اینا الان اینجان اصلا یه بارم نیومدن بگن کارچی داری بیایم کمکت.

من همیشه تو مریضیاشون تو شرایط سخت کمکشون بودم و هستم ولی اونا هیچ محبتی بهم ندارن.

اوایل زیاد گریه میکردم ولی دیگه الان برام عادی شده هیچ وقتم هیچ تقاضایی ازشون نمیکنم.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
خدانکنه عزیزم. دقیقا ما آدما خودمون خبر نداریم که چقد تو دنیا تنهاییم و تنها کسمون فقط و فقط خداس.

آره واقعا الان هر کسی فکر خودشه فقط خداس که همیشه کارمونه. خدا کمکمون کنه انشاالله 

دوستان کسی میدونه لیانا که ای وی اف کردن و دو قلو باردارن پیش کدوم دکتر رفته بود؟ میشه صداش کنید برا ...

سلام عشقم من واسه یاس ازش پرسیده بودم .تو بیمارستان بهمن پیش دکتر ژیلا عابدی

نسرین جون میشه یه بار لیستو بزاری تو تاپیک تا هرروز مزاحمت نشم

2706