2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیست دقیقه قبله هرپنج اقدامم تزریقو داشتم و دکترم تاکید میکرد فراموش نکنم  حالا بازم نظرا م ...

مرسی عزیز دلم ❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728
نه اصلا  اسپرم ها رو میکشی اینحوری..اسپرم های توی رحم..بافت رحم هم خشک میشه ضرر داره

میشه عکس کیتهامو ببینی 

امروز ظهر اقدام داشته باشم ساعت سه و‌ چهار یا امشب؟؟؟

2738
اقدام کی انجام میدی . امپول زدی درد تخمدان داری یا نه ترشح چی 

هنوز اقدام نداشتم عزیزم 

دیشب ساعت هشت امپول زدم،،،ترشح که اصلا ندارم،،،البته هیچ وقت ندارم ،،،درد تخمدان هم ندارم 

فقط ی دونه فولی سمت راست ۱۹ داشتم.

چقدر آب و چقدر جوش درست میکردی چقدر تزریق میکردی?

یه قاشق چایخوری سر خالی تو نصف لیوان اب ولرم بیست دقیقه قبله اقدام

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

رز کیت جواب نمیده امپول هورمونی زدی.مثبتش کاذبه.من ماه پیش بعد امپولم فرداش کیت گذاشتم قرمز قرمز بود خ پررنگ .

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ي ساعت پيش با ي استرسي بي بي زدم 

يعو از دست افتاد زمين ناجور  

باز هم عينه قبليه اس هنوز 

فقط ي هاله صورتي هم داره ولي زير خط تي نيست

بين سي و تي افتاده 

و خط تي همون پرنگ هست 

فكر نكنم جايي هم باز باشه كه بتونم برم بخرم بايد صبر كنم تا پس فردا برم سركار از همونجا بخرم 

البته اگر پري نياد 

بله عزیزم ۴تا دونه دگزا از شش پریودی هر روز یازده صبح و فلوکونازول صد از دوازده پریودی شبی یکی سه تا ...

اونوقت چند پری پاک شدی ؟؟یعنی زمان نصرف دگزا ربطی به مدت پربود داشت؟؟

اگه رژیم خاصی خودت وهمسرت داشتید لطفا بگو؟؟

ببخشیدا من باب تجربه برای خودم میپرسم 

به هر حال میدونیم شما الان نتیجه گرفتی.

البته میدونم که همه چیز دست خداست واون باید بخاد

ولی استفاده ازتجربه دیگران که ایرادی نداره!!

2706