2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست

@مامان_آیهان_جون

به نیتت فرستادم انشالله حاجت روا بشی عزیزدلم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
انشالله خدا بهت هر چی صلاحه بده عزیزم نمیتونم دلداریت بدم چون خودمم 3ساله که منتظرم و خدا جواب دعاها ...

دلم کباب شد خواهری😭😭😭😭😭😭😭.امیدوارم خدا به خاطر دل مهربونت این انتظارو پایان بده.ممنونم ازدعای قشنگت توخیلی قابلی ولی مدت زمان امتحانت زیادشده.یاسین قلب قرآنه شایدم یاحسین بی سر.برات یاسین میخونم قلبت آروم بشه💚💛💜💙❤💖بحق آقامون حسین(ع)سال دیگه شیرخوارگان حسینی نی نی توبغلت باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم عکس کیت هام تاریخ هاش به میلادیه لطفا به روز دوازدهم و سیزدهمش توجه کنید

این کیتها چه مارکی هستند؟

من همیشه clear blur میگیرم از آمازون  ولی از این نواریهامی خوام بدون پلاستیک دورش

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
این کیتها چه مارکی هستند؟ من همیشه clear blur میگیرم از آمازون  ولی از این نواریهامی خوام بدون ...

عزیزم منم اینا رو از امازون گرفتم ۳۰ تا اویولیشن کیت هست با ۱۰ تا پریگننسی تست   کلیر بلو که خیلی عالیه ولی گرونه. من این پکیج رو ۸ دلار و خردهای بعلاوه تکس خریدم

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2456
2714
سلام عزیزدلم  خوبی،،،اتفاقا میخواستم پیام بذارم برات  چهارشنبه رفتی سونو یا پنج شنبه؟؟؟ ...

دل به دل راه داره 😚

چهارشنبه که میشد ۱۲ سیکلم سونو واژینال دادم،حالا فردا آمپولم و میزنم و پس فردا اقدام میکنم انشاالله

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

@daryaa61    

@عشقم_دخترم10    

امروز سوره حشر به نیت شما بود الهی که به حق همین سوره خدا به زودی چشم و دلتون رو با یه پسر سالم و صالح روشن کنه و ماهم از خوشحالیتون خوشحال بشیم.ان شااله به زودی شاهد مادر شدن هردوتون باشیم😍😍🙏🙏

پس چرا خودم حس میکنم دختره🙈 همسرمم همینطور  البته اون منظورش بیشتر به اینه که رحم ما پسر نگه ...

من که همچنان میگم پسره چون معجزه است معجزه ای واسه برآورده کردن آرزوی ۲۲ ساله ی شما . توکل بر خدا ان شاءالله یه گل پسر صحیح و سالم تو دل داری🤲🤲🤲🤲🤲🤲

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بچه ها من جواب آزمایش خون جنسیتمو گرفتم  گفتن نوددرصد پسره😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دارم از خوشحالی ...

عزیزم تبریک می گم انشالله به حق امام حسین سالم وصالح خوش اقبال و پربرکت باشه قدمش براتون بازم تبریک می گم 

مرسی عزیزم .  چطوری اعظم جون ؟فسقلم خوبه ؟  خبر جدید چی داریم ؟ اعظم جون برام دعا کن زودی ...

منم یه جورایی میگذرونم 

دیروز آز قند و کم خونی داشتم یه کم خون کشیدن تا شب سرگیجه داشتم

فسقلی هم کلا حرکاتش یه مدته کم شده نمیدونم چرا 

عزیزم ان شاءالله به لطف خدا زایمان خیلی راحتی داشته باشی و گل پسری رو صحیح و سالم بغل بگیری 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706