2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهام از شما بعیده پس با این حساب من حسم درست بود تیکر صورتی گذاشته بودم بچه ها گفتن ابی بزار  ...

نمی دونم والا فاطمه جان ،خدا خودش به خیر کنه 

تو هم نگران نباش ان شاءالله که خدا دلتو شاد میکنه 

2728
من رو از يادتون نبرين  منم بي بي چكم مثبت بشه  اصلا عينه جوجه مريضا از صبح تو تختم كز كر ...

به امید خدا الی جون 

ان شاءالله نتیجه دلخواهتو بگیری گلم🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
عزززززززززیزدلمی سامی تیکرم صورتی بود به اصرار بچه ها ابی گذاشتم چون خودم حسم میگه صورتیه☺️☺️☺️

انشاءالله اینبار حست اشتباه باشه عشقم 

وتا آخربارداریت آبی بمونه تیکرت 

گل پسری تودلته عزیزدلم 🥰🥰🥰❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
[QUOTE=108676859]جدول چینی هست گلم براساس سن مادر وتاریخ لقاح جنسیت رومیگه  که برای خیلی ها اشت ...

گوگل بزن جدول چینی خودش عکسش رو میزاره 

برنامه نیست گلم دوتا عکسه

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
جدی میگی سامی جون؟من خیلی برا این جدول دودلم.نمیدونم والا.البته هر جدول یه چی میگه.

آره عزیزم بعضی ها نتیجه گرفتن بعضی هاهم نه

پست ودیدی وگرنه حالت ومی گرفتممم🤣

😛

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ترریق جوش شیرین برای بار دوم هم داشته باشم عزیزم؟؟

رز فولیت چند بود چند ساعت بعد امپول اقدام کردی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنونم انشالله شما هم برای مهرسا یک داداش بیاری من این ماه نه سونو رفتم نه کیت گذاشتم فقط لترزول خور ...

عزیزم ان شاءالله خدا برای همه بچه های تاپیک از جمله شما یه گل پسری ناز و خوشگل نصیب میکنه امیدوارم به خواسته دلت برسی 🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ستید ی فولیکول دیگه داشته باشی اخه همچین چیزی ممکن نیست ال اج هورمونی ک ۲۴ ساعت قبل تخمک گداری بالا ...

من چند دفعه پرسیدم مطمعنی ازاد شده گفت اره. ولی من با نظر شما موافقم اصلا با نتیجه کیت هام حرفش جور درنمیاد. حالا یه بار دیگه اینترکرس داشته باشم ببینم چی میشه

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
رز فولیت چند بود چند ساعت بعد امپول اقدام کردی؟

فولیم امروز که دوازدهم سیکلم بود سایزش ۱۹ بود 

ساعت ۸ شب دوتا مپول زدم و هنوز اقدام نکردم عزیزم

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706