2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه اینجوری فک نکن مگه یه مرد70ساله تحرکش بالای 70پسردارشده ؟؟؟؟؟؟؟

منم همبنو به الهام گفتم عشقم

چون اون ناراحت این موضوع بود

منم گفتم با این حساب باید منم مطمین باشم بچه م دختره

هرچند حسم میگه دختره بچم بخاطر اینکه هیچی رعایت نکردم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
والابعدهمون روزی که آی یوآی کردم یه شب درمیونم نزدیکی داشتیم ولی نشد هم خودم هم شوهرم خیلی امید داشت ...

عزززززیزم صبر داشته باش خدا بزرگه

من ماه پیش کلی بلا سرخودم اوردم باردارم شدم اما شیمیایی بود و ضربه احساسی بدی خوردم خیلی بد

اما خدا هروقت صلاحت باشه بهت میده

فقط توکل به خودش کن

سنت کمه نگران نباش

گیاهی پیش برو واسه تنبلی تخمدان خیلی راه حل های خوبی داره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2456
2714
حرص بخور ب من چههههه اینقد بخور تا 120کیلو شی خوبه چاقالووووو😎😎😎😎

چاقالو خودتی😀

من مانکنم😎

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
قربون اشکات بشم الهی بهزودی قسمتت بشه خواهری من سیکلم سیو دوروزس روز چهاردهم پنج عصر امپول گنادوتر ...

ممنون عزیزم 💖 💗 

این آمپوله چیه ? 

چرا با سرم?

یعنی اولین اقدامت 32 ساعت بعد اون دوتا بعدی چند ساعت بعد امپول شده?

@jigar_shosho     پری اومدددددد😭😭😭😭😭😭😭😞😞😞😞😞

اومد ک اومد.چیکارش کنم

هاااااای.جوابم دندان شکن بود😆😆😆

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم توتاج سرمی من انگور خربزه خرما موز مربای توت فرنگی زیادخوردم شوهرم فرتیل اید بودفقط داروش آب پ ...

فاطمه جون مقدار جوش شیرین و آب رو میگی چقدر باهم مخلوط کردی عزیزم؟ممنونم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
والا تحرکش زیاد خوب نیست ،چسبندگی داره ،زمان مایع شدنش غیر طبیعیه

الهام جان برای چسبندگی حتما باید قرص ویتامین سی هر شب بخوره جویدنیه

برای تحرکش هم حداقل دوماه بهش دم کرده خرنوب بده فقط روش درست کردنش باید دقیق باشه تا اثر کنه

این کارا رو بکن ان شاءالله بهتر میشه🙏🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706