2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013557 بازدید | 355184 پست
غلظت ۲.۵ ک خوبه   چسبندگی داره  ابنرمال زده...تعداد اسپزم ۹۵ ملیون ک عالیه از ۶۵ ک رنج خوب ...

اره دیدم اعظم جان چرا به نظرت ؟؟ چسبندگی برا چیه؟؟روی جواب ازمایش تاثیری نداره؟؟

گفتم ژله ای شده چند وقته ،الان باید چکار کنم به نظرت موندم هاج و واج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینوبخونبن😍😍خاطرات یک جنین

تا چند وقت پیش نبودم اما حالا زندگی مشترکم را شروع کردم و فعلا برای مسکن، رحم را برای چند ماه اجاره کردم........البته به محض تمام شدن مهلت صاحب خانه مرا بیرون می اندازد و تمام وسایلم را هم می گذارد توی کوچه!
اظهار وجود:
هنوز کسی از وجودم خبر ندارد .البته وجود که چه عرض کنم .هرچند ساعت یکبار تا می خواهم سلول هایم را بشمرم همه از وسط تقسیم می شوند و حساب و کتابم به هم می ریزد.
زندان :
گاهی وقت ها فکر میکنم مگه چه کار بدی کردم که مرا به تحمل یک حبس 9 ماهه در انفرادی محکوم کرده اند ؟؟؟؟!!!!!!!!!
فرق اینجا با آنجا :
داشتم با خودم فکر می کردم اگه قراربود ما جنین ها به جای رحم مادر در جایی از بدن پدرها زندگی می کردیم چه اتفاقاتی می افتاد:
- احتمالا در همان هفته های اول حوصله شان سر می رفت و سزارین می کردند !!!
- کشوی میزشان را از طریق هل دادن با شکمشان می بستند !!!
- اگر ویار می کردند باعث به وجود آمدن قحطی می شد!!!
- به خاطر بی توجهی تا لحظه زایمان هم سراغ دکتر نمی رفتند و احتمالا در اداره وضع حمل می کردند!!!
- اگر بچه توی شکمشان لگد می زد ،آنها هم فورا توی سرش می زدند تا ادب شود !!!
بلوتوث:
امروز موقع سونوگرافی هرچی برای دکتر دست تکون دادم که از من عکس نگیر نفهمید،الان حسابی نگران شدم می ترسم عکس هایم پخش شوند چون از نظر پوشش اصلا در وضعیت مناسبی نبودم
اعتمادسازي:
امروز همش می خواستم بروم گشت و گذار اما مادر اینقدر نگران گم شدن من است آنچنان مرا با بندناف بسته است که نمی گذارد دور شوم
موج مکزیکی:
اینکه بعضی وقتها حسابی قاط میزنم به خاطر امواج موبایل است.مادرم،نمی شود به احترام من کمتر اس ام اس بازی کنی؟ فردا روز اگر نوار مغزیم مملو از موج های مکزیکی بود، تقصیر خودت است …! راستی از پارازیت ها چه خبر؟!
سکوت سرشار از ناگفته هاست:
از بس به خاطر سکوت اینجا عقده ای شدم که تصمیم گرفتم به محض تولد فقط جیغ بزنم تا تخلیه شوم.....
جغرافیای بدن:
فکر کنم در قطب جنوب هستم چون در این مدت اینجا همیشه شب است....
رخصت :
خب کم کم باید گلویم را برای گریه آماده کنم می خواهم چهار گوشه رحم را ببوسم و با لگدی که به در و دیوار میزنم برای خروج رخصت بخواهم .
مادرم ممنونم...........دیگر مزاحم نمی شوم.....
اولین نفس:
کمی استرس دارم همین طور که به لحظه خروج نزدیک می شوم قلبم تندتر می زند .همه چیز دارد از یادم می رود و احساس میکنم بعد ها چیزی از اینجا به خاطر نمی آورم ..........آخ یک نفر دارد مرا بیرون می کشد .................آهااااای من که هنوز حرفهایم تمام نشدههههههههههههه...

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
من فقط میگم سالم ب دنیاش بیارم دیگه هیچی نمیخوام الان ک تو دلمه واقعا جنسیتش فرق نداره..فقط خوب رشد ...

سلام مامان مهرسا جون خوبی عزیزم؟؟ انشالا که تو دلیت صحیح و سالم داره رشد میکنه عزیزم و. انشالا که یه گل پسر تپل مپل مو فرفری هستش.....میگم عزیزم گفتید کیوتن چه مدلی خوبه بگیرم میخام هم خودم بخورم هم شوهرم ممنون میشم اسم چندتا قرص اکی بهم بگید🙏🙏🙏🙏🙏

2728
اینوبخونبن😍😍خاطرات یک جنین تا چند وقت پیش نبودم اما حالا زندگی مشترکم را شروع کردم و فعلا برای مس ...

چ خوب بوددددفاطمه

چراهمش منو به گریه میندازین؟؟؟؟

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2738
راستش دیروز رفتم دکتر گفتم لک هام قطع شده گفت روزی یه شیاف بذار بس. رسیدم خونه کمرم درد میکرد شب لک ...

ایشالا رفع میشه

من درد ندارم چراااا.۲باره اقدام کردم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
انشالله ک هستی..منم یه سوتی دادم بعداقدامم ک نمدونستم باردارم آی بچه هاخندیدن البت سنیوریتا 😅😅😅😅 ...

مال تو یه چیزی فراتر از سوتی بود عشقم.مرزهارو در نوردیدی و خط قرمز هارو رد کردی.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

شرمنده میپرسم یادم رفت🙊 امرکز روز چند سیکلی؟؟چند روز لز منفی شدن کیت گذشته؟؟

9روز از منفی شدن کیتم میگذره

و26سیکلم وسیکلام 28روزس ماه پیش 27بود🥺🥺🥺🥺

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
غلظت ۲.۵ ک خوبه   چسبندگی داره  ابنرمال زده...تعداد اسپزم ۹۵ ملیون ک عالیه از ۶۵ ک رنج خوب ...

اعظم جون شوهرم چی بخوره واسه اقدام سوم ضعیف نشه؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مال تو یه چیزی فراتر از سوتی بود عشقم.مرزهارو در نوردیدی و خط قرمز هارو رد کردی.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

معلوم نیس چ سوتی داده😮

حیف ک من نبودم😞

2706