2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
عزیز مهربونم  انشاءالله همینطوری پله های موفقیت و ترقی رو‌ طی کنی و تموم انرژی های موبتی که به ...

رز نازنینم عشقم ممنونم خواهر گلم از لطف ومحبتت بهم ودعای قشنگت واقعا ممنونم عزیزدلم😘😘😘❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیییز دلم خدااارو شکر که به ارزوت رسیدی و چیزی رو که میخواستی به دست اوردی مامان  سامیار عزیزم ...

حنانه جونم الهی قربونت برم من رو شرمنده لطف ومحبت خودت کردی خواهرم واقعا ازت ممنونم بابت دعاهای خوب وقشنگت خیلی ممنونم نازنینم ❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼😘😘😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سامی عزیزم تبریک میگم این موفقیتتو عزیز دلم.ان شالله هرچی خیر برات اتفاق بیفته.الحمدلله الحمدلله&nbs ...

آیدا جونم ممنونم عشقم بابت لطف ومحبتت الهی قربونت برم عزیزدلم😘😘😘❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼

2731

خواهرهای گلم بازم مثل همیشه من رو شرمنده لطف ومحبت خودتون کردید نمیدونستم واقعا چطوری جواب پست هاتون رو بدم که انقدر بهم لطف ومحبت داشتید عزیزای دل....

از خدا میخوام تن خودتون وخانوادتون  همیشه سالم باشه  دلتون همیشه شاد باشه لبتون خندون وبه تک تک آرزوهاتون برسید خیلی خیلی زود ....

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

واقعا ازهمتون ممنونم نمیدونم چطوری تشکرکنم جواب این همه خوبی ومحبت رو نمیشه تویه پست داد واقعا ازهمتون ممنونم عزیزای دلم خواهرهای گلم ❤❤❤❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

امیر علی جان ذکرها رو فرستادم امیدوارم فردا با خبر خوش بیای تاپیک خواهر وبه آرزوی قلبی خودت برسی 

انشاءالله فردا خوش خبر باشی نازنین❤❤❤❤🤲🤲🤲🤲

سلام عزیزای دلم ببخشید من عجله دارم  امروز سالگرد داداشمه ازمایش گرفتم شده ۴۵۰ ببخشبد اگر ...

سلام عزیزدلم خدارو صدهزار مرتبه شکر خیلی خیلی خیلی برات خوشحالم عشقم 

کلی گشتم تا این پست رو پیدا کنم انشاءالله این دوران رو بسلامتی بگذرونی وگل پسری رو سالم وسلامت بگیری بغلت 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدا داداشت رو بیامرزه روحش شاد.

2738

خیلی صفحات رفته جلو ومن نمی تونم همه رو بخونم 

الانم خیلی خستم یعنی کل امروزو سرپا بودم 

با چشم های بسته اومدم تاپیک ببینم فاطمه آزمایشش چطور شد وصبا 

فاطمه خداروشکر بارداره صبا رو پیدانکردم ولی با اون بی بی پررنگ مطمئنم بارداره 

دیگه نمی تونم چشم هام باز نگه دارم اگه تو این ۴۰.۵۰تاصفحه اتفاق تازه ای افتاده خبر جدیدی هست بی زحمت  رو پستم ریپلای کنید فردا بیام بخونم .

بازم از همگی ممنونم عزیزای دلم❤🙏🏼

خوش بحال همه ی مامان های سایت اشالله همتون بسلامتی نی نی هاتون روبغل بگیرید🙏🙏توروخدامنم بادل پاکتو ...

@27774ج

@مامان_ایهان_جون    

@مالکوم___    

عزیزان سوره حشر امروز به نیت شما بود.الهی که خدا به عظمت همین سوره به زودی چشم و دلتون رو با یه اولاد سالم و صالح روشن کنه.الهی خییلی زود به ارزوهاتون برسین😍

عزیییز دلم ان شااله که بهترین خبرهارو از سونو شنیده باشی عزیزم.سونوی چی داشتی؟

خواهری متأسفانه بارداریم پوچ بود سونوی قلب داشتم ولی ختم به خیر نشد ، برای بارداری قبلیم دعا کن خیلی حالم گرفته س  

خ ناراحتم.نمیخواااام😢😢😢😢 اه چرا آخه۲۵ اقدام نمیکنم.نمیشد ی دونه لتروزول بخورم؟

اي بابا سايزش خيلي خوبه، چرا ب دكترت اعتماد نداري؟؟؟؟ منم ٢٤ بودم دكتر گفت خوبه برو امپول بزن اقدام كن تا بزنم ٢٥ شده حتما

...
2706