2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست
میگم این قرصا شاید دو روزه جواب نده . حالا هر چی بود قرص یا مایع که تقویت جنسی بود ضرر نداره برای ب ...

ن عزیزم گفتم ضررنداره قبل اقدام بعداقدام دیگ نخوری

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عجیب مطمئنم بچت پسره نمیدونم چرا.ایشالله که سلامت بغلش کنی عزیزم.برای منم خواهشا دعا کن😔

فدای توعزیزم..والا نمدونم چراخودمم آرومم ونکران جنسیت نیستم خداکنه همینی ک میگی باش..خدایادهمه هستم اگ قبال باشم..توهم حرص نخور استرس براتون خوب نیست اصلا فعلا بذارراحت باش دیگ کم کم شروع کن و صفت وسخت بگیر

ن عزیزم گفتم ضررنداره قبل اقدام بعداقدام دیگ نخوری

خوب آخه سه روز اقدام کنم قبلش باید بخورم این مایع هارو گفت چند ساعت قبل اقداما.  داروخونه ای معرفی کرده .بگیرم به نظرت آخه اقداما پشت همن خسته کنندس

2714
آره...تحرکش بادارو رفع میش میخای نظرمنوبدونی یه دوره بهش فرتیل ایدبده ..بخدا خیلی عالیه هم رو تحرک ت ...

اره باید یه فکر اساسی کنم براش اتفاقا فرتیل اید یادداشت کرده بودم ک تونستم بخرم 

راجب خرنوب و کاسنی و اینا بشدت مخالفه عسل بزور میریزم تو آبمیوه و چایی و آب‌جوش و این چیزا بهش میدم 

یه اورولوژی براش نوبت گرفتم از شهریور گفتم برا آذر نوبت داده تو استانمون حرف اول میزنه فقط خدا خدا میکنم ن ب اون دکتره برسیم نه به عمل

تا آذر باردار شم فقط

از پیامت اسکرین شات گرفتم مرسی از راهنماییت 

منتظر گل پسرام  
خوب آخه سه روز اقدام کنم قبلش باید بخورم این مایع هارو گفت چند ساعت قبل اقداما.  داروخونه ای مع ...

ن فقط قبل اقدام اولی بخور اگ بهت پیشنهادداده....ولی بنظرمن این ماه نخورعزیزم 

اره باید یه فکر اساسی کنم براش اتفاقا فرتیل اید یادداشت کرده بودم ک تونستم بخرم  راجب خرنوب و ...

فدای تو..انشالله ک دکترو...نمیرسه وتااون موقع بارداری🙏🙏😍اگ یادت باش بخاطرشرایط کاری شوهرم منم میخاستم دیگ اقدام نکنم تاعید ب بعد ک خداروشکر خدا بهم لطف کرد..انشالله ک توهم همبنجوریه

عزیزم انشاالله به هر موفقیتی میخوای برسی و پیروز باشی 😘😘😘😘😘

ممنونم عزیزدلم قربونت برم😘😘😘😘❤❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
فدای تو..انشالله ک دکترو...نمیرسه وتااون موقع بارداری🙏🙏😍اگ یادت باش بخاطرشرایط کاری شوهرم منم میخ ...

شوهر منم مثل شوهر شما رانندس امشبم رفته سرویس

ولی خودش ترسیده باهام همکاری میکنه خدا کنه ماهم قاطی مرغا شیم😕 جوجه میخام😅

منتظر گل پسرام  
عزیزم از بس که خودت خوبی و در حق همه دعاهای از صمیم قلب میکنی نتیجش به خودت برگشته.دیگه هر چی باشه ز ...

ممنونم نازنینم سنیوریتا عزیزم من وشرمنده لطف ومحبت خودت کردی گلم ممنونم ازلطفت ❤❤❤❤😘😘😘😘🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706