2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013283 بازدید | 355184 پست
جیگر سایز فولیت خوب نیست نرو اقدام

ب دل خودمم نیس

روزنهمم ۲۵ .موندم چقدر زود رشد کرد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم جون من خودم مرکبات نارنگی و پرتقال میتونم بخورم شوهرم چی؟

اره عزیزم مرکبات پرتقال و لینو شیرین و ترش عالیه برا خودت قلیایی میکنه برا شوهرت هم رو تحرکش تاثیر خوبی داره...کنار این همه گرمی ک میخوره اب میوه براش عالیه..مرتب بخوری تا ۱ ماه بعد کم کم تاثیرش میبینی خیلی رو اسپرم تاثیر خوب داره....اب انار مخصوصا برا شوهرت عالیه چون خون سازه گردش خون و خوب میکنه 

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب فردا عصر اقدام کن انشالله ازاد میشه ...نگران سایزش نباش.

خ ناراحتم.نمیخواااام😢😢😢😢

اه چرا آخه۲۵

اقدام نمیکنم.نمیشد ی دونه لتروزول بخورم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
شما اولین آزت چند شد؟

راستش بی بیم حاله داشت زیاد رنگ نداشت تیتر ندادم فکر کردم باز کاذبه...بتا ساده دادم ک رنج بالا ۲۰۰ نمیزنه...روز موعدم بتا بالا ۲۰۰ بود دقیقا ۱۴ روز قبل تخمک گذاریم

چی خوردی ،شاید زیاده روی کردی تو چیزی،یا شایدم اشتباه کرده ،برو وازینال فردا  بزار خیالت راحت ش ...

ن بابا دکترم دقیقه.چیزی نخوردم

یادم رفت بگم سونو بنویسه.باید آزاد برم فولی۲۵ارزششو نداره

کاش۲۰بود😢😢

خ ناراحتم.نمیخواااام😢😢😢😢 اه چرا آخه۲۵ اقدام نمیکنم.نمیشد ی دونه لتروزول بخورم؟

من با ۱ لتروزول فولیکولم ۱۵ میشد خودم طبیعی تا روز ۲۰ سیکل بالا ۱۸ بود با دوتا لترو میشد ۳۴ ....کلا فقط اولا بهم ساخت بعدش بهم میریختم  کلو هم ک ضخامتم نابود کرد...

من کل دتیا فکر کنم فهمیدن😁..شوهرم بفهمه مامانم و گفتم زود ب مامانش و تواهراش میگه...انگار میخوان حا ...

خداروشکر بفهمن مهم نیست بالاخره میفهمن

من دوست ندارم بدونن زودتر چون مادرم داغون میشه بفهمه از استرس

گفتم میرم سونو میام یا میگم پسر به ارزوش میرسه یا میگم دختر دیگه محبوره قبول کنه حداقل استرس جنسیت نمیکشه چندماه

خانواده شوهرمم حوصله چرت و‌پرت گفتناشون ندارم از الان

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
وای چی میبینم فاطمه جان چه تیکر خوش رنگی الهی باور کن زبونم قاصره از این همه لطف و رحمت خدا اصلا نمی ...

ممنونم عشقم عززززیزدلم

انشالله قسمت خودت بشه گلم

تیکرم صورتی بود به اصرار بچه ها ابی کردم😁🙈

ممنون عزیزم انشالله. من بدجور حس پری دارم😭😭😭😭😭 اینجوری میشم دنیارو سرم خراب میشه حس میکنم خدا ...

باورت میشه از چهارشنبه از حس پریودی دارم داغون میشم

چهارشنبه که همسرم هوس کرد بریم دریاچه ولشت

جاده سنگلاخی من گفتم پریود شدم بس زیردلم درد میکرد

بگذریم که جمعه که تست منفی شد از حرصم نمک ابرود فتح کردم😂

هنوزم دارم و همش حس میکنم الان پریود بشم

مدسی عزیزم پس دوتامونم بخوریم دیگه؟خرمتلو چی؟من به شوهرم دیگه گرمی نمیدم اعظم جون

خیلیکار خوبی میکنی نهابت گرمی هم ۲ تا دونه گردو صبحانه با عسل دیگه معجون و این چیزا نده...اب پرتقال اب لیمو طبیعی اب انار اینا رو خیلی بخورین دوتا تون ..۲ ماه  با تغذیه کار کن ببین ازش چطور...مثلا غذا هاش سرخ کردنی نده اب پز و کبابی بده دنبلان خیلی خوبه اگ بدش نیاد .. بیشتر غذاها سبزیجات باشه پلو کمتر باشه ‌‌‌...یکم تحرک بیشتر داشته باشه انشاللگه بهتر میشه....راستی از دوم و دیدی؟

خداروشکر بفهمن مهم نیست بالاخره میفهمن من دوست ندارم بدونن زودتر چون مادرم داغون میشه بفهمه از استر ...

دقیقا حوصله چرت و پرت هاشون ندارم چون تا حنسیت نفهمن دیگه ولم نمیکنن....اخه خودشون ک باردار میشدن بهم نمیگفتن  تا چند ماه مبادا چشم بخورن.....با حالت کنایه میگعتن انشالله تو هم بچه دار میشی🙄

2706