2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
من هنوز دارو نخوردم دکتر گفت یکم تنبلی داری که نسبت به سنت طبیعی هست و فقط دارو تقویتی داد میترسم دا ...

کاش من دوقلو پسر داشته باشم😍

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
عزیزم خدانکنه الهی که فندقت چسبیده به دلت  حالت چطوره بهتری پسر کوچولوت خوبه

مرسی عشقم خیلی عالیه فعلا استراحت هستم خبرداری فاطمه شجره هم بارداره😍😍😍..آذرجون پسرخودت چطوره 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قربون تو عشقم خدا حافظ عزیزانت باشه منتظر تیکر ابیت هستم عشقم❤️

فدای تو فاطمه مهربونم، امیدوارم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
فاطمه جونم  خدا رحمت کنه برادر عزیز و بزرگوارت رو  بهت تبریک میگم گلم برای بارداریت،،،ام ...

عززززززیزدلم

رزقشنگم

عشقم

خداحافظ عزیزانت باشه و هرگز غم نبیتی

انشالله این اقدامت اخرین اقدام هست و‌به زودی ازمایش مثبتت رو میبینم یه تیکر ابی موندگار برات ارزوکردم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
من هنوز دارو نخوردم دکتر گفت یکم تنبلی داری که نسبت به سنت طبیعی هست و فقط دارو تقویتی داد میترسم دا ...

چن سالته عزیزم؟

میشه بپرسم چه دارویی داد دکتر بهتون؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
نرگس قشنگم عشقم خداحافظ عزیزانت مخصوصا ترانه قشنگمون باشه مرسی عشقم❤️❤️❤️❤️

عزیزم منتظر تیکرت هستیم💖💖💖

مبارک باشه ،بارداری راحتی داشته باشی

خدا برادرتو رحمت کنه گلم🌷🌷🌷

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

سامی عزیزم تبریک میگم این موفقیتتو عزیز دلم.ان شالله هرچی خیر برات اتفاق بیفته.الحمدلله الحمدلله 

نرگس قشنگم عشقم خداحافظ عزیزانت مخصوصا ترانه قشنگمون باشه مرسی عشقم❤️❤️❤️❤️

فاطمه بذار تیکر خوشگلتو😍😍😍

2706