2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست
مرسی اروین جون .خیییلی لطف کردی .واسه دکترم ازمایش رو فرستادم گفت کم خونی شدید داری باید روزی سه تا ...

عزیزم تو این آزمایشت اصلا آهن نیست 

به دکترت گفتی مشکل غلظت خون داشتی و آسپرین میخوردی بعضی از قرص اهن ها خون را غلیظ میکنن حتما به دکترت بگو یه قرص اهن خوب بهت معرفی کنه 

سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

سلام عزیزم ،خداروشکر که خوشحال عزیزم 

تبریک میگم😘😘😘💐💐💐انشالله هر چی میخوای خدا بهت بده و هر روز موفق تر باشی💖💖💖🌷🌷🌷🌷

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزای دلم ببخشید من عجله دارم  امروز سالگرد داداشمه ازمایش گرفتم شده ۴۵۰ ببخشبد اگر ...

تبریک میگم عزیز دلم.❤خدا برادرت و رحمت کنه و روحش شاد.🙏🌹🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

@ابیa    

بلا به دور باشه عزیزم چی شده حالت خوبه به خاطر سرماخوردگی که گفتی بستری شدی. برات آیه الکرسی و حمد میخونم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام به همگی. من هم تو اقدام هستم. دوره هام حدودا ۲۶ روزه هست ولی هرچی کیت میزارم فقط یه خط داره حتی ...

عزیزم ممکنه بعضی وقتا تخمک گذاری نداشته باشی 

تحت نظر متخصص هستی؟اکه نیستی برو برات سونو ‌محرک واینا میدم خوبه

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

عزیز مهربونم 

انشاءالله همینطوری پله های موفقیت و ترقی رو‌ طی کنی و تموم انرژی های موبتی که به ما میدی به سمت خودت برگرده و‌گل پسرت رو‌با اولین اقدامت باردار بشی. موفق و‌سلامت باشی❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام عزیزای دلم ببخشید من عجله دارم  امروز سالگرد داداشمه ازمایش گرفتم شده ۴۵۰ ببخشبد اگر ...

فاطمه جونم 

خدا رحمت کنه برادر عزیز و بزرگوارت رو 

بهت تبریک میگم گلم برای بارداریت،،،امیدوارم و دعا میکنم به حق این روزهای عزیز گل پسرت صحیح و سالم بیاد بغلت و به آرزوی چندین ساله ات برسی.🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

عزییز دلم روحشون شاد فاطمه جان

ان شااله بعداز به دنیا اومدن محمد حسینت دلت اروم میگیره

خیییلی خوشحال شدم واست عزیزم .مجدد بهت تبریک میگم و از خدا برات یه پسر سالم و صالح ارزو میکنم😍😍

2706