2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
بچه ها رفتم آز دادم ساعت ۸شب آماده میشه جوابش. هنوزم پریود نشدم 😄

ان شاءالله آز مثبته و بارداری صبا جون اون لیست انتظار که یکی یکی پاک میشه خیلی لذت بخشه 💕

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر منم خیلی خیلی لیمو ترش دوست داره و‌میخوره به نظرم چون خیلی ویتامین سی داره خوبه و‌گرمیجات دیگه ...

اره عزیزم بعدشم گرمی زیاد تو بدن دقیقا تاثیر عکس میذاره.برای شوهر من که کامل برعکس عمل کرد.به نظر من بیشتر باید متعادل باشه.و لیمو ترشم که به خاطر ویتامین سیش به نظرم خاصیتش بیشتر از ضررشه

2720
سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

خداروشکر عزیزم انشاءالله ک بااولین اقدامت پسرنازت میاد تودلت و سالم بغلش میکنی🤩🤗

دیروز باید ۱۲۰تا میفرستادیم دیگه؟

دیروز واسه دو نفر باید دو مرتبه میخونید

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2714
نسرین جون امروز نوبت کدوم دوستمونه؟

عشقم نوبت امیر علی 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
همیشه تو ذهنم این قضیه خجات آور بوده، الان که خودم دارم اقدام میکنم که دیگه افتضاحه!!!!!!!!!!!!!!11

ذهنتو ازخجالت وبقیه پاک کن...این خیلی عادیه عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

خواهر گلم خداروشکر که به پیشرفت و ترقی مورد نظرت میرسی شادی و موفقیت دوستان آرزوی همه مونه ان شاءالله همیشه خوش خبر باشی برات آرزوی موفقیت دارم سامی جوووون💕😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
لیمو ترش برای خودت عالیه قلیایی میکنه حتی میگن دقیقا قبل از اقدام بخورید.ولی برا همسرت نمیدونم ولی م ...

مرسی عزیزم.آره منم شنیدم خوبه.آخه شوهرمن خیلی میخوره خودمم میخورم ولی نه با اندازه شوهرم😁

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
سلام جیگر خداروشکر میگذرونیم  مرکبات واسه خودت خیلی خیلی خوبه چون بدن رو قلیایی میکنه  و ...

خدارو شکر عزیزم.ببخشید منظورم گلپسرت بود🙈پس میخورم.ولی شوهرم زیاد میخوره.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2706