2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
عزیزم شدید دلم گرفته نمیدونم چرااینجوریم  یه چیزی بگو خواهش می کنم البته ببخشیدااااتروخدا ولی ...

چرا عزیزم،موعدت که خیلی نمونده ،،،

مشخص میشه از بلاتکلیفی درمیای ان شاءالله

بسپر به خدا ،به خدا بگو بهترینا رو برام رقم بزن ،،توکلت علی الله 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم شدید دلم گرفته نمیدونم چرااینجوریم  یه چیزی بگو خواهش می کنم البته ببخشیدااااتروخدا ولی ...

اره به احتمال زیاد بارداری فردا  4روز مونده به موعدته؟یه بی بی بزن مژگان جون اگه باردارباشی هاله میندازه 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اره بیجارها از همین حالا دارن براشون حرف در میارن ولی اخه چیزی قسمت شون نمیشه بخوان شایعه درست کنن.. ...

اتفاقا منم الان تو تلگرام دیدم اینو پخش کردن 😕

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2728

خواهرای گلمممومم شدیدا به دعا هاتون نیاز دارم مامانم ۵ساله مریضیه اعصاب داره و حالش خیلی بده..امروز رفته دکتر گفته شاید معده ات خونریزی کرده باشه میشه یه صلوات بفرستین براش .دیگه تحمل ندارم که ببینم دوباره داره زجر میکشه حالممم خیلی بده😔😔😔😭😭😭 هیچ همدمی ندارم و اینجا خیلی بهم ارامش میده.چون از دلای پاکتون حبر دارم خواستم اینجا مطرح کنم..در ضمن من قم هستم فردا به نیتتون میخوام برم مسجد جمکران دعاگوی همتون میشم.اجرتون با امام حسین..لطفا از ته قلبتون بخوایین دیگه تحمل ندارمممم خستم😔😔😔😔

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خواهرای گلمممومم شدیدا به دعا هاتون نیاز دارم مامانم ۵ساله مریضیه اعصاب داره و حالش خیلی بده..امروز ...

عزیزم چ سخته مادر مریض باشه الهی بحق امام حسین ع شفاپیدا کنن براشون صلوات میفرستم اروم باش گلم❤

عزیزم چ سخته مادر مریض باشه الهی بحق امام حسین ع شفاپیدا کنن براشون صلوات میفرستم اروم باش گلم❤

مرسی ممنوونم واقعا به دعاهاتون نیاز دارم😔از ۱۶سالگیم مامانم مریضه هر روز یه مشکل جدید یه درده جدید خستم دیگه بریدم.😔😔😔

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
میترسم دستم به بی بی نمیره چهارروز زودنیس؟؟؟؟

نترس عزیزم اگه لقاح انجام شده باشه نه زود نیس بنظرم حالا امتحان کن ضرری نداره

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مرسی ممنوونم واقعا به دعاهاتون نیاز دارم😔از ۱۶سالگیم مامانم مریضه هر روز یه مشکل جدید یه درده جدید ...

ان شاءالله مادرت شفا پیدا میکنه خیلی برات ناراحت شدم گلم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

جدی اگه منفی باشه چی داغون میشم؟؟؟

علائمت مث پریودیه؟یافرق داره؟خودت چه احساسی داری؟

ان شاءالله مادرت شفا پیدا میکنه خیلی برات ناراحت شدم گلم  اللهم صلی علی محمد و آل محمد

انشالله حاجت روا بشی فردا به نیت همتون دعای توسل میخونم تو مسجد جمکران اجرتون با اقا😔

خدا کمک کنه بهتون و صبر بده بهتون عزیزم درکت میکنم 

ممنونم من دختر بزرگه هستم و واقعا همه ی فشار ها رو منه...خیلی هم کم حرف و تو دار هستم ولی امشب واقعا داغونم نمیدونم حرفه دلمو به کی بزنم😔مرسی که درک میکنی واقعا اروم میشم 🙏

2706