2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013617 بازدید | 355184 پست
عزیزم خیییییییلی خوشحال شدم،تبریک میگم.انشاالله به سلامتی بارداریتو طی کنی و نینیتو سالم بغل بگیری.ا ...

عزیزم تو ختم شرکت میکنی هرروز ۱۲۰ مرتبه امن یجیب بخونی؟

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

صباجوونم موعد ۲۳ مهر

سناخانومی موعد ۲۳ مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

مامان آیهان جون موعد ۲۶ مهر 

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

هلن ۹۸ موعد ۲۷ مهر

Mona29. موعد 27 مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

zarzari78 موعد ۳۰ مهر

amima موعد ۱  آبان

شادی ۲۴۶  موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۴ آبان

مامان هدیه موعد ۴ آبان

maryamooo موعد ۵ آبان

Gunsh موعد ۵ آبان

پروانه ی قرمز موعد ۶ آبان

marzi   موعد ۷ آبان 

mahsaaaaa70 موعد ۷ آبان

Mahay موعد ۸ آبان

رز63  موعد ۱۱ آبان

yasyas موعد ۱۱ آبان

جیگر شوشو موعد ۱۱ آبان

۱۱۹ موعد ۱۲ آبان

آوا ۷۷۷۵  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان 

ارمیاا موعد ۲۰ آبان

سنیوریتا ۹۸

امیدوار۴۸۷۳

ادریناتی

ارام۶۶۶۶

nargesiiii

شانو دلکم 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون كيت زدم از روز دوازه كه هفدهم پري دو خط شد 

پس با این حساب تخمک گذاری شما روزش فرق میکنه با بقیه؟؟

مگه برای همه روز ۱۴ و ۱۶و ۱۲نیس؟؟؟😕😲من خیلی گیجم اصلا سر در نمیارم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
صباجوونم موعد ۲۳ مهر سناخانومی موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر ما ...

سلام 

من دو نفر امروز رو خوندم

بیشتر از ۱۲۰ خوندم،انشالله که به خواسته دلشون برسن

صبا جون که مثبت شد،انشالله سنا جون هم مثبت بشن

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2731

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
یه سوال ،این تاپیک چرا همیشه هست

چون ما توی این تاپیک چن تا دوست عزیز داریم که به اندازه متخصص زنان اطلاعات دارن هر کس سوال یا مشکلی داره اینجا مطرح میکنه و دوستان متخصص پاسخ میدن😍😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
پس با این حساب تخمک گذاری شما روزش فرق میکنه با بقیه؟؟ مگه برای همه روز ۱۴ و ۱۶و ۱۲نیس؟؟؟😕😲من خیل ...

عزیزم تخمک گذاری برای همه معمووووووولا 14 روز مانده به پری بعدی هست مثلا شما اگه روز هفدهم که میگید تخمکگذاریتونه پس13، 14 یا 15روز بذارید روش موعد بعدی تونه اگه غیر این بود پس حتما روز تخمکگذاریو اشتباه کردین برای شما میشه 1 ابان

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مرسی عزیزم فدای مهربونیت خدا دل همه منتظرا رو شاد کنه تقریبا من و شما و فاطمه و شجره طوبی هم دوره ...

صبا جونم 

خیلی خیلی مبارکه 

من از صبح نیومدم و خیلی کار داشتم امروز

الان تند تند صفحه ها رو‌ یک در میون خوندم و فهمیدم بارداری 

خیلی خیلی مبارک باشه دوست عزیزم

بچه ی چندمتونه و شرح اقدامت رو  کدوم صفحه نوشتی عشقم

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738
دومیش گلم اولی پسردومی دختر. راستش نزدیمی مشکوک داشت قرص اورژانسی خورد دوتا باهم یه لخته دفع کرد گفت ...

چه جالب 😁به سلامتی.کاش ادم جنسی رو که میخواد همین طوری یهویی بدون برنامه ریزی باردار شه عجب کیفی میده!

لسيدي بشه دختر ميشه ؟؟ منظورتون از اسيدي چي هست

آره عزیزم اسیدی باش بدن مرد و زن قلیایی بنفع پسر .وبالعکس بنفع دختر

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دومیش گلم اولی پسردومی دختر. راستش نزدیمی مشکوک داشت قرص اورژانسی خورد دوتا باهم یه لخته دفع کرد گفت ...

جالبه

خواهر منم دخترش ۱۰ماهش بود .نزدیکی مشکوک داشت ۲تااورژانسی خورد.کلی زعفرونم خورد.بچشو بغل میکرد هی از پله بالا پایین میرفت میگفت نمیخوام ولی پری نیمد هرکار کرد بچه موند.اما حالا خ پسرشو دوسداره😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
جیگررخوبی؟ دارم از استرس میمیرم

ن خوب نیستم

فکر کنم لترورول میخورم عصبی شدم😁

درکت میکنم.انتظار خ بده.ایشالا بارداری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706