2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013617 بازدید | 355184 پست
اگ ۷_۸ماهه اقدام میکنیو نمیشه برو.گرچه بنظر من اعظم بخاطر عکس رنگی باردار شد.حالا داروها اونم تاثیر ...

آره منم زیاد به این گیاهی ها اعتقاد ندارم. اعظم ماه اهر عکس گرفت?

اره خیلی سخته منم دیگه دیوونه شدم از بس اینو بیار اونو درست کن .

انشاالله این ماه نتیجه بگیریم. 

نمیدونم چطور باور کنم بخدا هنوز دارم گریه میکنم

وااای صبا مبارک باش مبارک باش.....مو ب تنم سیخ شد دیروزقراربود برات ختم بگیرن امن یجیب من 500تافرستادم ن من بلکه همه بچه ها اقعاتبریک میگم بااونوهمه استرسی ک داشتی  و اعصابت خردبود ولی خداروشکردلت شادشده فداتشم...یادته منم گفتم شوهرم براش مشکلی مثل شوهرتومیش اومدولی کارخداروببین چ زود جواب دل شکسته رومیده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زود گفتم که ساعت شش صبح گفتم

من ندیدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بله اعظم جون شد نفری ۱۲۰ مرتبه

چشم عشقم 

از امروز شروع کنم ؟

نسرین جان ان شاءالله بحق این دعاها همین ماه همتون باردار بشین و روز تولد هدیه عزیزم بهترین هدیه رو از خدا بگیری 

هدیه جان پنج سالش تموم میشه امسال؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
بسلامتی انشالله همیشه سفر کنه عزیزم .هر سری چند روز از هم دور هستین ؟؟

مرسی فداتشم هفته ای ده روزی یه بار ...تواقدامانمیذاشتم بره کلی خو الان دیگ مجبوره چون این چن مدت خیلی خرج افتادیم باید تلافی کنه و جمع کنه..بخاطرهمین میره راههای دور دیربرمیگرده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
محیا جان ان شاااله این بار دیگه استرس و انتظارت تموم میشه توکل به خدا .نگران نباش باور کن اقداماتتم ...

حنانه جان امروز به نیت کدوم دستمون باید امن یجیب هارو بفرستیم ؟ هر روز واسه یه نفره؟؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
آره منم زیاد به این گیاهی ها اعتقاد ندارم. اعظم ماه اهر عکس گرفت? اره خیلی سخته منم دیگه دیوونه شدم ...

ایشالا

ن اعظم دو ماه پیش رفت عکس رنگی

منک این چند شب آویشن میخوردم حالم بد میشد

تموم بشه بره راحت بشیم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
باشه چشم ممنونم عشقم ازت انشالله به زودی عکس پسرخوشگلت برامون بزاری عشقم بازم ممنونم بابت پنج تا ی ...

ممنونم عزیزم انشالله محمد حسین خودت را ببینیم زودتر 

نگو اینطوری عزیزم شما حیلی پیش خدا عزیزی به خاطر سختی هایی که کشیدی 

2738
من یه سال ونیمه چشمم به علائم.انشاالله شمازودمامان بشی وزیادمنتظرنمونی

۱.۵ساااال.ایشالا این ماه مامان میشی

عکس رنگی ننداختی؟وای اون ماه هفته آخر همش خودمو چک میکردم هی حس پری میومد اخرم با ۳روز تاخیر پری اومد

عشقم بیشتر هم میشه ولی قرار شد بر نفری ۱۲۰ بار

مامانهدیه جان به منم میگی چطوریه  ؟هر روز به نیت یک نفر و روزی چند مرتبه؟

و لیست کدوم صفحه اس 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
مرسی فداتشم هفته ای ده روزی یه بار ...تواقدامانمیذاشتم بره کلی خو الان دیگ مجبوره چون این چن مدت خیل ...

شوشو رفته دنبال پول.دیگ بارداریم خرج داره بعدم بدنیا میاد بعدم میره مدرسه.بعدش باید زنش بدی

اوه میشی مادرشوهر😁

ایشالا ن اعظم دو ماه پیش رفت عکس رنگی منک این چند شب آویشن میخوردم حالم بد میشد تموم بشه بره راحت ...

آره بخدا .ایشاالله. تو که فردا میری سونو و کاراتو جلو میبری 

اره منم دنبال لیست ام 😐

شادی جون هر کی موعدش نزدیک باشه ی روز قبل موعدش واسش ختم امن یجیب برمیداریم تا ایشالا ب خواستش برسه.هرروز ۱۲۰ مرتبه میخونیم ب نیت یکی از خانما

امروز واسه صبا بود ک خداروشکر بارداره

2706