2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
بچه ها من توی کتاب رو نگاه کردم نوشته میشه این ختم رو ۱۲۰ مرتبه هم خوند پس همگی نفری ۱۲۰ مرتبه به نی ...

اها شد ۱۲۰ تا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صباجوونم موعد ۲۳ مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

مامان آیهان جون موعد ۲۶ مهر 

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

هلن ۹۸ موعد ۲۷ مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

amima موعد ۱  آبان

شادی ۲۴۶  موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۴ آبان

مامان هدیه موعد ۴ آبان

maryamooo موعد ۵ آبان

پروانه ی قرمز موعد ۶ آبان

marzi   موعد ۷ آبان 

Mahay موعد ۸ آبان

رز63  موعد ۱۱ آبان

yasyas موعد ۱۱ آبان

آوا ۷۷۷۵  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان

سنیوریتا ۹۸

امیدوار۴۸۷۳

ادریناتی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
صباجوونم موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر مامان آیهان جون موع ...

❤❤❤❤❤❤ عزیزان توی این لیست باید هرروز ۱۲۰ بار امن یجیب به نین منتظری که فرداش موعدشه بخونید.  مثلا امروز به نیت صباجون. فردا امیر علی و به این ترتیب❤❤❤❤❤❤ ماباقی دوستانی هم که دوست دارن تو ختم شرکت کنن همون هرروز ۱۲۰ امن یجیب رو بخونن کافیه .   

ان شاءالله همگی به مراد دلمون برسیم الهی آمین🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

عزیزم اگه راه داره منو بذار10 آبان آخه نامرتبه خودمم آواره ام🙈🙈🙈🙈

حالا که ۱۲ هم ثبت شده رو به فال نیک میگیریم ان شاءالله تا اون روز بیبی چکت مثبت میشه

عزیزم من 100 تا میخونم. شرمنده میترسم بیشتر ببرم نتونم بخونم. فقط اگه زایمان کردم نمیتونم ادامه بدم. ...

ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشی و گل پسرتو به سلامت بغل بگیری اگه امکانش هست ۱۲۰ بار بخون اگه نه که همون کافیه 

من بگم

ای جان بگو عزیزم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام دوستان منم یه اقدامی نا امیدم

عزیزم تا لطف خدا جریان داره نباید ناامید بود 

بهش توکل کن و منتظر لطف و عنایتش باش 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عه پس پسری توام ختنه شده مبارکش باشه خداروشکر عزیزم پسر منم خوبه امروز پانسمان شو باز کردم کلی گریه ...

عزیزم مبارکت باشه , ختنه واقعا سخته و بچه خیلی اذیت میشه . مراقب باش عفونت نگیره . انشاا... هر چی سریع تر این روزها بگذره . افسانه جون من واقعا برا این بچم شیر ندارم , هر چی تو اینترنت بوده همه رو رعایت کردم و قطره شیرافزا هم میخورم با همه اینها روزانه که شیرم میدوشم به زور سه سی سی میشه . خودمم اصلا شیرخشک دوست ندارم بدم بهش . ولی پیش دو تا دکتر که بردم بهم گفتن شیرت برا بچه خیلی کمه و بچه وزن نگرفته . 

خوش بختانه پسرم هم سینه خودمو میگیره و هم شیر خشک میخوره با پستونک 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
جان مننننننن تمرکز  کن یه لحظه ببین قلبت میگه من کی باردار میشممممم 😢😭😭😭

تو هرموقع باردار بشی بچت پسره شک نکن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
افسانه جان من الان یه هفتست رژیم سفت و سخت دارم رازیانه زیره ، اویشن، چایی نبات ، عرق نعنا و غذا او ...

عشقم رازیانه زیاد مصرف نکن ..دکتر به دوستم ک برای ازیاد شیرش مصرف میکنه گفته بود هورمون زنانه واسه پسر خوب نیست وارد شیرت میشه ...صحتشو نمیدونم ولی شما کمتر مصرف کن .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706