2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013132 بازدید | 355184 پست
سلام افسانه جون خوبی گلم , گل پسریمون چطوره عزیزم     منم پسرم رو چند روزی هست ختنه کردم ...

عه پس پسری توام ختنه شده مبارکش باشه

خداروشکر عزیزم پسر منم خوبه امروز پانسمان شو باز کردم کلی گریه کرد میخوام پماد بزنم هم گریه میکنه کی این چندروز تموم شه راحت شه طفلی منم سعی میکنم بیشتر بازش بزارم هوا بخوره زودتر خوب میشه یه خرده هوا سرد شده میترسم مریض شه خدایی نکرده شبا پوشکش میکنم 

سوتین تو سفت نزن باید آزاد باشه و راحت، در مورد تغذیه هم آبگوشت درست کن آب شو بخور مایعات فراوان بخور آب جوش هم خوبه زود اثر میکنه میوه هم تا میتونی بخور قطره شیرافزا هم هست میتونی اونم از داروخونه بگیری سعی کن به شیر خشک عادت نکنه مکیدن شیشه راحته و سینه مادر سخت یه وقت میبینی دیگ اصلا سینه تو نمیگیره

ان شاء الله که با رعايت کردن همین چند مورد شیرت زیاد میشه 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
بدون نسخه من همیشه میگرفتم...شیاف هم اره ولی اگ واژینال بزنی بهتره...۱۰ تا استفاده کن ...اگ مشکل خاص ...

مشکل خاص که ندارم اما گفتی واسه لانه گزینی خوبه گفتم باشه فردا برم بگردم ببینم مدروکسی پروژسترون پیدا میکنم، ممنونم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزيزم همون فردا ببرش با صابون و اب ولرم پوستاي مرده روشو كامل پاك كن نزاري بمونه كه عفونت كنه من ...

من دست میزنم جیغش میره هوا صابون هم میسوزونه میگم شاید از اونه 

دوست گلم  اینا همه معجزه امن یجیبهای شما بود قربونتون برم خواهرای خوبم واگرنه بی بی من منفی ب ...

فاطمه جان مبارکت باشه خواهر ،خداروشکر که از این مرحله عبور کردی ،ان شاءالله پس فردا جواب ازمایشت دلخواهت باشه و خیالت راحت شه ...

2728
درد بگیرن که فقط بلدن چرت بگن راستی الهام حون ممنونم ازت بابت ختم امن یجیب کاش میشد برای همه منتظ ...

فدات شم عزیرم ،کاری نکردم که ،خدارو شکر که خدا معجزشو نشونمون داد 

فاطمه جان صبر کن ببینم میشه هرتعداد بخواهیم بفرستیم یا نه

فاطمه جان مبارکت باشه خواهر ،خداروشکر که از این مرحله عبور کردی ،ان شاءالله پس فردا جواب ازمایشت دلخ ...

سلام من مهمونی بودم گوشی راندیدم من فعلا روزی500تا چون خودمم ختم دارم ولی بعد که ختمم تموم بشه روزی 1000تا که اعلام میکنم گلم.

فدات شم عزیرم ،کاری نکردم که ،خدارو شکر که خدا معجزشو نشونمون داد  فاطمه جان صبر کن ببینم میشه ...

من امشب 1000تا خوندم ولی از فردا همون 500تا میفرستم عشقم ...انشالله همه حاجت روا بشند..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
افسانه جووونم عزیییزم، والا درگیری من با دلدردشه وقتی درد میگیره قشنگ مشخصه پاهاشو جمع میکنه و گریه ...

واقعا هر کدوم درگیر یه داستان هستیم 

اینی ک میگمو امتحان کن شاید جواب داد چند روزی چیزای طبع سرد نخور سعی کن چیزایی بخوری ک طبع گرم وتر داره ببین دل دردش بهتر میشه حتما حتما هم آروغ شو بعد هر بار شیر دادن بگیر

والا من شده بعد ده دیقه ام شیرش دادم یعنی هر بار ک خواسته نشده ک بهش ندم بعضی شبا هم 5ساعتم شده ک شیرش ندادم نشنیده بودم ک بگن کمتر از دوساعت به بچه شیر ندین معمولا هر دکتری ک رفتم فقط تاکید کردن ک هر دو ساعت حتما شیرش بدین

سلام عزیزدلم❤❤❤❤ اینجا چرا هیچ امکاناتی نداره آخه😨😨😨😨😨

سلام عزیزم چی میخوای مگه؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
نگران نباش چیزی نیست ی پارگی خفیف مویرگ بخاطر خون گرفتن ب مرور خودش جذب میشه 

چقدر طول میکشه جذب بشه؟؟

ی دایره هست کوچیک نیس ک

بمیره با این خون گرفتنش😒😒

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد ۲۶ مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر rooz97 موعد ۲۷ مهر ma ...

عشقم من احتمال زیاد 4 آبان موعدمه چون الان چند ماهه سیکلم 28 روزه شده 

اعظم جون میگه واسهiuiمراکز ناباوری خوبه میگم نداره مجبورم برم مطب شخصی.

خب آره مراکز ناباروری تو شهرهای بزرگه همه شهرها نیست مثل تهران و زشت این دوتا عالین

جان مننننننن تمرکز  کن یه لحظه ببین قلبت میگه من کی باردار میشممممم 😢😭😭😭

من بگم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706