2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
خانمای گل توی این لیست باید هرروز ۵۰۰ تا امن یجیب بخونین . ۴۰۰۰ تا امن یجیب باقی مونده هم دوستان میخ ...

از کی باید بفرستیم؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من کاربر قدیمی ام اما ترکید پروفایلم  این ماه اولین اقدامم رو رفتم  سلام به همههههه ...

سلاااااام به روی ماهت خانمی

انشاءالله بری تولیست باردارا🙏🙏🙏

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2456
خوب دوباره ک ترشح دیدی باید دوباره کیت بزاری ک بفهمی..

اعظم جان جواب منو میدی؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
اعظم جون من۵روز پیش ک آز خون دادم فرداش دستم کبود شد خون مردگی هنوز هست چرا نمیره؟برم دکتر؟

نگران نباش چیزی نیست ی پارگی خفیف مویرگ بخاطر خون گرفتن ب مرور خودش جذب میشه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2714
ممنونم إز وقتي كه گذاشتي ايشالا همه به حاجتاشىن برسن، منم ميخوام تو ختم هاي اينحا شركت كنم بايد چيكا ...

نه عزیزم وظیفه ست چ اشکالی داره💋💋💋

از مامانهدیه بپرس

@مامان_مهرساخانم   بیا عشقم، بگو کمکم کن دوفاستون نتونستم بخرم گفت حتما نسخه میخواد و اینکه ...

بدون نسخه من همیشه میگرفتم...شیاف هم اره ولی اگ واژینال بزنی بهتره...۱۰ تا استفاده کن ...اگ مشکل خاصی نداری به نطرم استفاده نکن....مدروکسی پروژسترون جایگزین بهتر تا شیاف

الهم صل علی محمد و ال محمد
تهران فکر کنم نزدیک ت باشه‌‌...یزد هم خیلی عالیه بتونی بری

سلاااااااامکجاییی دختر؟

مهرسا چیطوره خوب شده؟

استرس دارم میدونی تو دلم آشوب از ترس همسرم نمیتونم بروز بدم اخه اون میگه یدونه بچه کافی چرا خودت وعذاب میدی

کیک خامه ای خوردم مشکلی نی؟؟؟؟؟

از کجا فهمیدی؟ یهویی عفونت گرفتی؟

نه دو سه روزه.ترشح دارم بدبو هم هست باعرض معذرت.احساس میکنم از امروز یه کم خارش هم گرفتم .از دیشب شیاف کلیندامایسین استفاده میکنم .خدا کنه زود خوب شم😢😢

2706