2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست
 فیلم رحمان1400رودیدن ؟الان دخترام دیدن ....رحمان و زنش أی وی اف کردن و 4تادخترآوردن ب فکرافتاد ...

من قبل ممنوع شدنش رفتم دیدم.خ باحال بود😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قحطی موضوع بود؟ من که ندیدم فیلمو الان از شما ماجراشو شنیدم اصلا خوشم نیومد  اینهمه موضوع بدبخ ...

ن بابا جنبه طنز داشت.تو جامعه زیاد شنیدیم میگن فلانی دخترزاس.تو فیلم میگ شوهره دلش پسر میخواسته هی بچه دار میشده دختر بوده.طنزه آخرشم میگ اونک دستش رو ی جا گذاشته ک معلوم نیس پسره باحیا بوده جلو خواهراش😆

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
باحال بود😒😒😒کجاش آخه 

کارای سعید آقاخانی

هی میگفت بیا بیا منو پاره کن 

دیدی چ کارایی میکرد

خب طنزه دیگ.یعنی خدایش نخندیدی؟

2728
سلام زینب جان خوبی عزیزم؟ آره رفتم گفت باید خودت تا میتونی مایعات بخوری دیگه نمیتونیم سرم‌بزنیم&nbs ...

ممنون عزیزم. دستشویی رفتن که رو شاخشه😅 نصف بیشتر عمرمون اونجا تلف شد😞😆توکل ب خدا دیگه چیزی نمونده 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
آخه مامان ستایش جون میدونی هزینه فیلم ب این مزخرفی چقدربوده😐جوردیگ میشد نشون داد ن اینک بادخترادارا ...

ببین فاطمه جون مشکل ما ایرانیا اینه زود بخودمون میگیریم باهرچی شوخی کنن میگیم چرا با ما پلیسا.پرستارا.دکترا.مکانیکا.دختردارا شوخی میکنن

منک خ خندیدم

چیشده خواهری😊

خوش اومدی خواهر فاطمه جون

اسمت رضا؟؟😐😐

به محض اینکه حالم رو به راه بشه میام بهتون سر میزنم. دعا کنید فقط واسم خیلی اذیت نشم. من آستانه تحمل ...

ان شاالله که زایمان خوب وراحتی داشته باشی . واسه منم دعاکن .. 

چندروز پیش رفتم دکتر از روی ضربان قلبش گفت چرخیده ! دیگه نمیدونم میشه به حرفش اعتماد کنم یا نه ! ولی واسه ی اول آبان سونو نوشت . فعلا وضعیتم معلوم نیست ... معلقم 😞

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام قربونت برم دیروز یا پریروز بود صدات کردم ولی فک کنم ابی نشد ندیدی دلم برات تنگ شده بود خیلییی ...

فدااااات 😙آره ندیدم ،  این روزا مشغول خرید و انجام دادن کارامم وقت نمیکنم پستهارو بخونم . نصف شبا میام یه سرک میکشم و میرم 😅. خداروشکر که نی نیت تو بغلته عزیزم . 

خانوما اقدام برای  بارداری تو ماه صفر اشکالی ندارع؟

ن.چ اشکالی

ببین فاطمه جون مشکل ما ایرانیا اینه زود بخودمون میگیریم باهرچی شوخی کنن میگیم چرا با ما پلیسا.پرستار ...

منم تیکه هایی ازش رو توی اینستا دیدم

واقعا خندیدم

این درد جامعه ماست

البته انسان این طوری خلق شده که هرچیزی نداره دنبال اونه

خود ما اکثرا توی این گروه با هزار سختی و مشقت و رژیم و سونو .... دنبال پسر دار شدنیم 

پس خود ما هم جزئی از این کلونی هستیم

هر موقع تونستیم قبول کنید که فقط دختر داشته باشید حتی اگه ده بار بچه دار بشید اون وقت می تونید به این فیلم خرده بگیرید

من خودم زیاد اهل فیلم و سریال نیستم اصلا وقت اش رو ندارم چون سر کار میرم ولی به خاطر شغلی که دارم می دونم که این فیلم و‌خیلی از فیلم های دیگه واقعا درد جامعه هست در غالب طنز

به درد اش زیاد کاری ندارم 

ولی طنز اش با مزه است 

باید از طنز اش لذت برد

به هزینه ها و ..... فکر نکنید جیب من و شما رو که نزدن بیت المال هم که نیست ، تهیه کننده هم پول اش رو یک جوری از من و‌ شما درمیاره 😉

2706