2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
حالا اون یکی چی بود که معلوم نبود؟؟

تاآخرفیلم معلوم نشد دیگ😒😒😒کلا فیلم مزخرفی بود خیلی مزخرف بود من موندم چراازبیت المال میزنن همچین فیلمای مزخرف و بی سرو تهی میسازن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
وا چه فیلم مزخرفیه پس ،بیهود نبوده که ممنوع شده ،همین مونده که دختردارا رو سوژه کنن😕😕

سعیدآقاخانی میگ من سپرده هامو برات گذاشتم بانک....بعدفهمیدیم اون سپرده هااسپرمه😐😐😐😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی البت موضوعش کلااین نبود مزخرف تربودولی خو اینم توماحراشون بود.....واقعا دختردارارو بردن زیرسوال ...

قحطی موضوع بود؟ من که ندیدم فیلمو الان از شما ماجراشو شنیدم اصلا خوشم نیومد 

اینهمه موضوع بدبختی تو مملکت هست بیان ازونا فیلم بسازن خب

حالا خاستن فیلمشون رکورد فروش بزنه دخترزایی رو سوژه کردن

😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سعیدآقاخانی میگ من سپرده هامو برات گذاشتم بانک....بعدفهمیدیم اون سپرده هااسپرمه😐😐😐😐😐😐

دیوونه ن اینا خوب کاری کردن ممنوعش کردن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2456
قحطی موضوع بود؟ من که ندیدم فیلمو الان از شما ماجراشو شنیدم اصلا خوشم نیومد  اینهمه موضوع بدبخ ...

واقعا خاک توسروتگن بافیلماشون اگ بدونی چقدرم هزینه کرذن بابت همچین فیلم مزخرفی اونم باری محمدرضا گلزار ومهران مدیری

دیوونه ن اینا خوب کاری کردن ممنوعش کردن

چ فایده ک همه جاپرشده وهمه میرن توفلش میبینن توخونه..من گفتم لابد قشنگه دخترام دیدن بعدک هی رف جلوتر نتونستم دخترام بگن نبین ولی درکل مزخرف بود بهترک نبینین

قحطی موضوع بود؟ من که ندیدم فیلمو الان از شما ماجراشو شنیدم اصلا خوشم نیومد  اینهمه موضوع بدبخ ...

قبول دارم که فیلم بطور وقیحانه بعضی حرفها و حرکات زشتو نشون داد ولی هدف اصلی این فیلم آشکار کردن چهره ی صاحب منصبان حکومت بود که در ظاهر دم از خدا و پیغمبر میزنن و تسبیح بدست و ذکر گویان هستن ولی حق کارگران خودشونو میخورن و پشت پرده هزار جور کثافتکاری و دزدی بیت المال میکنن،منم از این طرز فیلم ساختن بدم میاد ولی شرایط جوریه که جز با زبان طنز با زبان دیگری نمیشه حرف حق و زد ،برای همینم این فیلم مصادره شد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
قبول دارم که فیلم بطور وقیحانه بعضی حرفها و حرکات زشتو نشون داد ولی هدف اصلی این فیلم آشکار کردن چهر ...

آخه مامان ستایش جون میدونی هزینه فیلم ب این مزخرفی چقدربوده😐جوردیگ میشد نشون داد ن اینک بادخترادارا همچین شوخی بکنن...تازه من یه بارم لبخندرولبم نشست چون اصلا طنزنبود

2714
آخه مامان ستایش جون میدونی هزینه فیلم ب این مزخرفی چقدربوده😐جوردیگ میشد نشون داد ن اینک بادخترادارا ...

بله درسته ،من کلا کارهای منوچهر هادی و قبول ندارم همش فیلمهای آبکی میسازه فقط بازیگرها گرون قیمت میاره که مثلا بگه فیلم من خیلی خوبه ،عاشقانه که بی سروته تموم شد ،دلدادگان هم که آخرین قسمتش افتضاح بتمام معنا بود ،آینه بغل هم یه فیلم آبکی دیگه منتها با بازیگرها گرون اینم از این یکی فیلمش😏

بله درسته ،من کلا کارهای منوچهر هادی و قبول ندارم همش فیلمهای آبکی میسازه فقط بازیگرها گرون قیمت میا ...

همون دیگ .....بی سروته......منم میگم کلی هزینه کردن هیچی ب هیچی

خدا نصیب هیچ کس نکنه دور از جون بجه های این تاپیک سقط خیلی عذاب آوره سیستم بدن بهم میخوره و طول میکش ...

😭😭😭وحشتناکه ،مخصوصا اون لحظه که کاملا احساس سبک بودن و خالی شدن بهت دست میده ،خدایا چی بگم بعد این همه انتظار عاقبتم این شد ،دخترم تازگیا خیلی از نینی حرف میزنه ،همش میگه اگه من خواهر برادر داشتم اینجوری اون جوری با یه غمی میگه که دلم آتیش میگیره😔😭😭 

2706