2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010560 بازدید | 355183 پست
بچه هامن زنگیدم دکترم گف بروآزتیتربتابده باجواب برم پیشش گف احتمالا میخادسقط بشه ....هرکی اندازه توا ...

وااااااای.چی شدیییییی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جیگر جون منم فولیام بی عرضه شدن 😭😭😭😭😭

واااای.رفتی سونو؟سایزشون چند بودن؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عصری ب دلم افتاد ک بی بی بخرم خواستم فردا صبح بزنم از بس عجولم طاقت نیاوردم زدم ک این افتاد..قش نکنم ...

وااااااای.اعظم مثبته.وای مامان شدیییییی😍😍😍

هوووورااااااااااااااا

2720
ممنون عزیزم باورم نمیشه همش استرس دارم ک مدیکور گولم زده باشه...

انقدر گلو مهربونی خدا جوابتو داد

موعدت کیه؟؟

با دفترچه عشقم؟

حنانه جان خوبی گلم

یه سوال الان باید هفته ۲۵ باشی حدودا😍

دیگه حرکتها و لگد های ترانه کوچولون رو پوست شکمت میبینی ؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
واااای.رفتی سونو؟سایزشون چند بودن؟

تخمدان راست 11

مال چپ ریزن ینی فراتر از بی عرضه😩

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
آره لک بینی داشتم و صبحی یه خون پری اومد الان جوابش آناده شده3202

خب خدارو شکر.خواهشا بیشتر مواظب باش

2714

چه عکس نازی چه. تصویر دلنشینی😍😍😍😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
تخمدان راست 11 مال چپ ریزن ینی فراتر از بی عرضه😩

روز چندمته؟شاید۱۱رشد کرد

بچه ها از بتای فاطمه اماده شد؟ چی شد جوابش؟

اره 3202 بود جوابش 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
انشالله  ک میشه ..مهم اسپرم اگ خدا بخواد حتما میشه فقط گرمی زیاد بخور

اعظم جان حالم خییلی بده خیلی ناراحتم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
روز چندمته؟شاید۱۱رشد کرد

نه دیگه تو یه روز چقد میخاد رشد کنه سیکلم 26روزه ست و این سونو مال روز 12

درسته دیگه فردا باید آزاد بشه

2706