2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
محرک نخورده بودی دیگه درسته؟؟؟ دختر منم بهمن ماهیه 😍😍😍😍 انشالله داداشش به سلامتی میاد بغلت&nbs ...

نه هیچی نخورده بودم...وای عزیزم چه جالب بهمن ماهی ها  فوق العاده باهوشن...طبق اینکه همیشه ۵ روز بعد اولین ترشحم تخمک ازاد میشه خودم حساب کرده بودم ک ۱۲ ازاد میشه..حیف ک روز۱۲ شرایطش جور نبود شبش اقدام کردم

الهم صل علی محمد و ال محمد
ممنون عزیزم انشالله ...خیلی این چند روز کارها ینگین کردم چیز سنگین بلند کردم خدا به خیر بگذرونه...فر ...

نگران نباش بخدا چیزی که موندنی باشه نمیره

خدا نگهدارش باشه انشاءالله بتات بالاست ودقلووون

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
طبیعی تا ۳۴ ۳۶ روزه با دارو بین ۲۶ تا ۳۰ ....ولی اینماه طبق اینکه روز ۱۲ ازاد شد ۲۶ روزه باید باشه ف ...

انشاءالله تا نه ماه دیگه ریختش ونبینی 

بدنجنس این پری😂😂😂

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2714
دریا جان این سنو مال چند سیکله؟

عزیزم مال 12سیکله دکتر سونوگراف گفت رشدشو کرده  تا فردا که آزاد میشه دیگه رشد زیادی نداره با اینم نمیشه بارداربشی باید تحت نظر باشی و دارو وآمپول و اینا

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
طبیعی تا ۳۴ ۳۶ روزه با دارو بین ۲۶ تا ۳۰ ....ولی اینماه طبق اینکه روز ۱۲ ازاد شد ۲۶ روزه باید باشه ف ...

اعظم جان عصری جایی خوندم ک استرادول باعث توقف تخمک گذاری میشه درسته ..؟؟بنظرتون من دیگه نخورم از امشب ک 12 سیکلمه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
شبنم من الان تو نت ميخوندم جينسينگ سفيد از جينسينگ قرمز خاصيتش بيشتره نوشته بعد نوشته بود با دارچين ...

جدی.خب هنوز نگرفتم.سرراه شوهرم عطاری نبوده بگیره.میگم فردا حتما سفیدشو بگیره حال ندارم بریزم تو کپسول همین جوری با زنجبیلو دارچین میدم بخوره

ایشالا روش اثر بزاره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عصری ب دلم افتاد ک بی بی بخرم خواستم فردا صبح بزنم از بس عجولم طاقت نیاوردم زدم ک این افتاد..قش نکنم ...

عزززیزم مباااارکه 

انشالله فردا از هم مثبته و دوران خوبی رو بگذرونی با پسر کوچولوی تو دلت 😍

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
جیگر جون شما اصفهانی؟

بله.شمام اصفهانی؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عصری ب دلم افتاد ک بی بی بخرم خواستم فردا صبح بزنم از بس عجولم طاقت نیاوردم زدم ک این افتاد..قش نکنم ...

خیلی مبارکه عزیزم خوشحال شدم

ایشالا فردا هم بتا مثبت میشه و به آرزوت میرسی از بس مهربونی خدا جواب محبتاتو میده گلم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بله.شمام اصفهانی؟؟

جیگر جون منم فولیام بی عرضه شدن 😭😭😭😭😭

2706