2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
واای نسرین به خدا من تا شیر میدادم بهش میزاشتمش زمین، اصلا بی خودی راش نبردیم، نمی دونم چرا بغلی &nb ...

منم میخوام🙁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خوبه جنسینگ هم عالیه برا اسپرم ..

پودرشو بگیرم؟چ جوریه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهور جان فولیکولات چه سایز بودن؟؟ 

18.5 16 14 15

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مامان مهرسا عزیزم روزدوازدهممه کیتم انگار کمی رنگ گرفته  عزیز دلم میتونم سنو برم برای اطمینان ...

عزیزم خوب رنگ گرفته فردا احتمالا پر رنگ تر میشه فردا گه پر رنگ شد ی سنو برو

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
فعلا کمرنگ دوخط مث هم بشه میشه نزدیکای ازادشدنت. اونموقع بری بهتره فک کنم. چندروزه دوره ات

26روزه ست عزیزم فردا به احتمال زیاد ازاد میشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
الهی قربونت برم .ماهم مثل خواهر نداشتت میمونیم .درسته دوریم ولی دلامون نزدیکه راستی بهار گفتی از چن ...

فداتشم عزيزم😘😘😘

از ٦ ماهگي عزيزم 

الان جوريه كه پاهاشو قشنگ زير معدم و دنده هام حس ميكنم😕

پدرمو درآورده هر روز بالا ميارم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزیزم خوب رنگ گرفته فردا احتمالا پر رنگ تر میشه فردا گه پر رنگ شد ی سنو برو

مرسی عزیزم زیر شکمم هم درد میکنه ینی داره ازاد میشه یا می مونه واسه فردا؟

بعد اگه بخام اقدام کنم از کی باید شروع کنم؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
به نظر منم الان زوده بزار ان شااله  خوب که رنگ گرفت بعد برو سونو.حداقل بزار دوتا خط همرنگ بشن ب ...

چشم عزیزم منکه قط امید کرده بودم چون ببخشید ترشحات نداشتم گفتم حتما قبلن بوده رد شده ولی امروز دیدم نه تخمدان راستم هم تیر میکشه  چون دوره م کوتاهه احتمال میدم فردا باشه

@همسرممممممم     و @mohal     امروز سوره حشر به نیت شما دو عزیز خونده شد.ا ...

سلام نرگس خانوم 

میشه لیست دوستان تاپیکو واسم بفرستین 

دارم میرم کربلا اگه عمری باقی باشه میخوام اسم دوستان رو اونجا بیارم

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
واای نسرین به خدا من تا شیر میدادم بهش میزاشتمش زمین، اصلا بی خودی راش نبردیم، نمی دونم چرا بغلی &nb ...

ای جان ان شاءالله . اشکال نداره من عاشق اینم نوزاد فقط بغلم باشه باور کن هدیه رو مکر در مواقع ضروری زمین میزاشتم کلا بغلم بود اینقد خوبه بغلشون کنی🤩🤩🤩🤩خدا حفظش کنه علیرامتو 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام نرگس خانوم  میشه لیست دوستان تاپیکو واسم بفرستین  دارم میرم کربلا اگه عمری باقی باش ...

زیارتت قبول عزیزم سفر به سلامت

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706