2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
جانم عزیزم؟؟

عشقم هستی؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
چیکار کردی بلاخره امپول دوم زدی نزدی؟؟ اگ ۱ دونه زدی طول میکشه تا ازاد بشه..اتفاقا همون ۱۶ ۱۷ سایزش ...

الان میخوام دومی رو بزنم مرددم گفتم تا تو بیای دیشب یدون ساعت 12/30شب زدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکار کردی بلاخره امپول دوم زدی نزدی؟؟ اگ ۱ دونه زدی طول میکشه تا ازاد بشه..اتفاقا همون ۱۶ ۱۷ سایزش ...

بزنم الان دومی رو؟ 

2728

مهرسا جان من الان دومی رو بزنم تاثیر دوتا آمپول رو داره یا دوتا باهم قوی تره یا فرق نداره چجوری است؟؟؟ 

فاطمه جون عزیزم منم برایت از ته دل دعا میکنم که همه چیز خوب پیش بره 

جنین های پسر همیشه ضعیف ترن

و بیشتر جنین های سقط شده پسر هستن

این و‌دکترم یک بار بهم گفت

پس حسابی مواظب خودت باش گلم

الان میخوام دومی رو بزنم مرددم گفتم تا تو بیای دیشب یدون ساعت 12/30شب زدم 

بزن عزیزم انشالله که خیره..ببینم چیکار میکنی چند تا تخم میکاری😁😁😁 ۱۲ ساعت بعد اولی بزن  ۳۶ ساعت بعد امپول اول اقدام کن...دیگه فاصله اقدام بعدی به شرایط خودت بستگی داره بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت باز اقدام کن ...بعد امپول ۳ اقدام حداقل لازمه...

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
مهرسا جان من الان دومی رو بزنم تاثیر دوتا آمپول رو داره یا دوتا باهم قوی تره یا فرق نداره چجوری است؟ ...

وقتی دو تا امپول بزنی سریع تر ازاد میشه  تعداد بیشتری فولیکول ازاد میکنه...با یکی دیر تر ازاد میشه.. به نظرم بزن دکترت هم ک ۲ تا داده بلاخره سوادش از  ما بیشتره  حرفش گوش کن

وقتی دو تا امپول بزنی سریع تر ازاد میشه  تعداد بیشتری فولیکول ازاد میکنه...با یکی دیر تر ازاد م ...

اونموقع که دوتا نوشت گفت 18 و 20 بود بزن ولی نگفت چند تا بود بزن یا نزن 

وقتی دو تا امپول بزنی سریع تر ازاد میشه  تعداد بیشتری فولیکول ازاد میکنه...با یکی دیر تر ازاد م ...

الان دومی رو زدم، مهرسا جان تاثیرش مثل دوتا باهمه یا نه؟ 

عزیزدلم ان شاالله ب سلامت و بادل خوش زایمان کنی 😍 خداروشکر که این 9ماه بخیر گذشت . مهتاب باورت میشه ...

به محض اینکه حالم رو به راه بشه میام بهتون سر میزنم. دعا کنید فقط واسم خیلی اذیت نشم. من آستانه تحمل دردم صفره. 😣😣😣😣واسع همینم اصلا طبیعی نمیخواستم.  راستی تو پسرت چرخید؟؟؟ یا سز میشی؟؟؟

الان دومی رو زدم، مهرسا جان تاثیرش مثل دوتا باهمه یا نه؟ 

دومی که بزنی با فاصله دوباره تخمدان هورمون تولید میکنه برا ازاد شدن .زودتر ازاد میشه...هیچ فقی نداره ولی خوب میگن با فاصله بهتره...دیگه زدی استرس نداشته باش فکر اقدام ها باش یکم پیاده رویی کن دو برو ک زودتر زاد بشن..احتمالا دیگه از شب تیر تخمدان هات شروع میشه

2706