2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013229 بازدید | 355184 پست
یه جابمون گیجم کردی😭😭فقط بایدصبرداشته باشی عزیزم.انشاالله که دیگه لکه نبینی ودردت آروم بشه.

😟😟😟😟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

لطفاهرکی پستمومیخونه ازنه دل برام دعاکنه الان خون پری اومد خیلی حام بده خیلی دترم دیوونه میشم آخه یه زن چقد تحمل داره..مریضی دخنرم پرستاری مادرم..کجانوشته پرستاری ازمادر ودختر جرمه ک من ب این روزافتادم....لطفا ریپلای نکنین چون نمتونم جواب تک تکتونوبددم شرمنده تون میشم فقط ازته دلتون خواهرانه برام دعاکنین دعاکنین بجه م سقط نشه😭دعاکنین محمدحسینم سقط نشه..من هرروزباهاش حرف میزنم بهش میگم چیاکشیدم ک توبوجوداومدی 😭بهش میگم محمدحسین مامان تنهام نذار 😭دعاکنین تنهام نذاره...تحمل اینودیگ ندارم بخداتحمل اینوندارم...توروخدا جون عزیزتون برام دعاکنین ک خیلی محتاج دعای تک تکتون هستم ...برامحمدحسینم دعاکنین😭🙏توروخدادعاکنین

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@همسرممممممم     و @mohal     امروز سوره حشر به نیت شما دو عزیز خونده شد.ا ...

خیلی حیلی ممنونم عزیز دلم .. ان شاءالله خدا دامن تمام منتظرا رو سبز کنه ... 🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤😍😘😘😘

حواسم ب غذاباش یعنی چی؟شیاف شبی یکی دارم استفاده میکنم ..امشب عجیب رحمم تحت فشاره...انشالله خدا خودش ...

عذاهای طبع گرم و قاعده اور نخوری یه وقت 

مثلا بادمجون هویج و آب هویج جیگر و تمام ادویه ها و ..

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728
سلام اعظم جونم . چطوری ؟  جوجم خوبه ؟ رفتی دکتر چی شد ؟ ب خدا همش تو فکرت بودم ولی نمیدونم چرا ...

سلام زینب جان خوبی عزیزم؟

آره رفتم گفت باید خودت تا میتونی مایعات بخوری دیگه نمیتونیم سرم‌بزنیم 

والا مایعات میخورم ولی همش دسشویی ام ...

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
تو بودی چی میکردی؟؟؟ 

من یدونه زدم عشقم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
من یدونه زدم عشقم .

منم یدونه زدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
مامان ستایش جون الان رفتم دستشویی یه ذره خون پری اومد شیاف گذاستم بنظرت چیکارکنم😭😭😭😭

ای واااای چرا همچین شد؟ عزیزم حتما برو بیمارستان وقتو تلف نکن برات صلوات میفرستم و ایه الکرسی میخونم ان شاءالله بچه ت صحیح و سالم میمونه نگران نباش

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
منم یدونه زدم 

تبسم مگه دوقلو نمیخوای 

من انروز دوتاشو یه جا میزنم 

الان سیزده سیکلمه هییچچچ اثری از تخمک گذاری ندارم من 

کیت مکس دارم پریروز که هیچ رنگی نداشت امروزمیزنم ببینم چه خبره

تبسم مگه دوقلو نمیخوای  من انروز دوتاشو یه جا میزنم  الان سیزده سیکلمه هییچچچ اثری از تخ ...

سونو رفتی؟؟؟ 

جنسیت پسر مهمه اما بدمم نمیاد دوقلو بشه خیلی دوست دارم چطور مگه؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
تبسم مگه دوقلو نمیخوای  من انروز دوتاشو یه جا میزنم  الان سیزده سیکلمه هییچچچ اثری از تخ ...

چند تا فولی داشتی؟؟ 

سونو رفتی؟؟؟  جنسیت پسر مهمه اما بدمم نمیاد دوقلو بشه خیلی دوست دارم چطور مگه؟؟

منظورم اینه دوتاشو باهم میزدی 

دیروز رفتم دیگه غالباش ۱۶/۵و ۲۰بود 

گفتم تا امروز عصر هم یه خورده بزرگ شه او‌ن کوچیکه بلکه شانس اوردیم و دوقلو شد 

@همسرممممممم     و @mohal     امروز سوره حشر به نیت شما دو عزیز خونده شد.ا ...

وااااای نمیدونی چقدر خوشحالم کردی ممنونم عزیزم 

خیلی ماهی مرسی از نیت پاکت خواهری این ماه اقدامم ورفتم دعا کن بارداربشم‌ 

بازم ممنون💋💋💋😍😍😍😍😜👍👍👍

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
منظورم اینه دوتاشو باهم میزدی  دیروز رفتم دیگه غالباش ۱۶/۵و ۲۰بود  گفتم تا امروز عصر هم ...

عشقم من پنج تا فولی نزدیک هم دارم 16،17،18 19،20 خب یعنی یدونه کافی نیست؟؟ 

2706