2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبریک‌خانومی  ان شاءالله بسلامتی  وای چرا بچه هفت ماهه رو ازدست دادی ؟ نمیشد توی دستگاه ...

عزیزم هفت ماهش بود که برده بودم دکتر نزدیک دندون در اوردن بود با یه شربت دختر دسته گلم ایست قلبی کرد

2728
عزیزم هفت ماهش بود که برده بودم دکتر نزدیک دندون در اوردن بود با یه شربت دختر دسته گلم ایست قلبی کرد

وای بدنیا اومدو فوت کرد؟؟؟

من فکر کردم ۷ ماهه بودی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

@صباجوووونمم    

@rooz97    

امروز به نیت شما سوره حشررو خوندم.الهی که هردوتون هرررچه زودتر به حق این ماه عزیز خبر مامان شدنتون رو بهمون بدین و دامنتون سبز شه و خدا به هرکدومتون یه بچه ی سالم و ناز با جنسیت دلخواه عنایت کنه🙏🙏

سلاااام

چرا سایت هی قطع میشه😲😲😲😲😲

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلاااااام ،بچه ها یه روزمونده به پری بی بی چک زدم منفییی بودم ناراحتم😢امکانش هس منفی کاذب باشه؟؟؟تر ...

سلام

بله احتمالش هست.نگران نباش

آیدا هم چند روز قبلش گذاشت منفی شد

بزار از موعدت بگذره.ایشالا مثبته

@روژان22     @گلدونه63     سلام عزیزای دلم..بهترین؟یه خبری ازخودتون بهمون ب ...

سلام عزیزم ،، من خونریزم تقریبا قطع شده خدا کنه جفتم نمونده باشه ،، 

حالمم خدارو شکر بهتره دارم سعی میکنم زندگیمو برگردونم به حالت قبل

😍خدایا شکرت 😍
2706