2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
سلام عزیزم ممنونم همچنین برای شما

حواسم نبود.منظورم اینه این یکی سالم میاد بغلت

شایدم پسر شد😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه محرک نمیخورم عرق بومادران برای چی هست؟؟خواصش چیه؟

براتخمک خوبه عزیزم..دریا و پانیذبپرس بهترراهنماییت میکنن.چون اونامیخوردن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2714
حنانه جان یه سوال ؟ راستش دیگه دارم استرس میگیرم  واقعا از الان باید حواسمون باشه فقط به پهلو ...

ابی جان منم هرشب تا صبح چندین بار پهلو به پهلو میشم ولی اصلا پا نمیشم بشینم.همون حالت درازکش پهلو به پهلو میشم .سر دخترمم اصلا پانمیشدم بشینم چون واقعاا سختمه

فدای تو ممنونم،ان شاالله خیلی برام دعا کنید خیلی... پارسال دختر هفت ماهه مو از،دست دادم دلم پر از ا ...

تبریک‌خانومی 

ان شاءالله بسلامتی 

وای چرا بچه هفت ماهه رو ازدست دادی ؟

نمیشد توی دستگاه نگه دارن ؟

ان شاءالله خدا اینو واست حفظش کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
@حنانه92     سلام حنانه جان .خوبی عزیزم ؟ بهتر شدی ؟ حنانه جان دکترت بت گفته آمپولارو ت ...

سلام زینب جان 

ممنون گلم خوبم شکر خدا

شما چطوری

منم از هفته ی ۱۸ به بعد همین امپولی که تو میزنی رو میزنم روزی یدونه.اتفاقا صبح پیش دکترم بودم ازش سوال کردم گفت ۲۴ یا نهایتا ۴۸ساعت قبل از زایمان باید قطعش کرد

خیللللللی ممنونم عزیزم خدا به شمام ئه پسره سالم و صالح ببخشه و مایه خبرت بشه ودختراتو حفظ کنه واسه ت ...

مرسی عزیز دلم .سدنا جون دختر کوچیکت چند سالشه؟ان شااله کی میخوای واسه سومی اقدام کنی 

2706