2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013475 بازدید | 355184 پست
آره واقعا سخت بود 😟😟😟

ببین ۵ساعت بعد اقدام اولم زیر دلم سمت چپ تیر میکشید اقدام دومم هم ک خیلیش ب باد رفت.حال نداشتم سومیو برم😥

ولی خ اب هویج خوردم ک زود آزاد بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین ۵ساعت بعد اقدام اولم زیر دلم سمت چپ تیر میکشید اقدام دومم هم ک خیلیش ب باد رفت.حال نداشتم سومیو ...

عزیزم یه فطره م مونده باش کافیه..خو پ همونجاتخمک آزادشده و اسپرمم حاصرآماده بارورش کرده😍😍

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله ک باردارشدی عشقم..منم20دیقه هربار لنگ درهوابودم😂😂😂😂

من از ترسم بعدشم میخوابیدم.اولی کیفیتش خ خوب بود .دومیو آخرشو خودم گند زدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اخه مربع مربعه قشنگ دعا کن.از ته دلت.مربع مربع هم نباشه😅😍

ای بابا مربع مربع دیگه چیه؟؟؟؟واقعا از ته دلم بود،من دیگه پستات ‌جواب نمیدم قهررررررررم🤐🤐🤐🤐😢😢😢

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2731
من از ترسم بعدشم میخوابیدم.اولی کیفیتش خ خوب بود .دومیو آخرشو خودم گند زدم

منم باراول5ساعت باردوم وسوم2ساعت درازکشیدم بعد پاشدم ..نگران نباش اقدام اول منم بعد5ساعت رفتم دستشویی ترشحات اومد حالانمدونم منی بود یاترشحات خودم

عزیزم یه فطره م مونده باش کافیه..خو پ همونجاتخمک آزادشده و اسپرمم حاصرآماده بارورش کرده😍😍

خدا کنه

وای کاشکی بشه.میگم از پله برمو بیام الان بده؟

وااای ن 

خب مربع دیدم

حالا قهر نکن برو ی دعایی سوره ای چیزی بخون من مامان بشم😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

مگه نگفتی خانوما دس بدعابشین من مامان بشم خوب دارم دعات می کنم دیگه☹️☹️☹️☹️

عزیزم منظورشبنم ایناست

2738
ای جانم تیکرت رو دیدم انقد ذوق کردم😍 الهی نه ماه زیبا داشته باشی عزیزمممممم🤰🏻 ان شاالله خواست ...

فدای تو ممنونم،ان شاالله خیلی برام دعا کنید خیلی...

پارسال دختر هفت ماهه مو از،دست دادم دلم پر از اشوب...

مگه نگفتی خانوما دس بدعابشین من مامان بشم خوب دارم دعات می کنم دیگه☹️☹️☹️☹️

وای جوابتو میدم ریپلای نمیشه

فدای تو ممنونم،ان شاالله خیلی برام دعا کنید خیلی... پارسال دختر هفت ماهه مو از،دست دادم دلم پر از ا ...

عزیزدلمی انشالله نه دیگ بسلامت بغلش میگیری وروجکو...و عکسشو برامون میذاری

فدای تو ممنونم،ان شاالله خیلی برام دعا کنید خیلی... پارسال دختر هفت ماهه مو از،دست دادم دلم پر از ا ...

آخه

ایشالا این ماه جواب میگیری

اصلا این یکی پسره😅😍😍

2706