2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
رز جون من دیروز صبح سمت چپ زیر دلم حدود ۱.۵ ساعت تیر میکشید یعنی فولیم کی آزاد شده؟

من شنیدم موقع درد داره آزاد میشه یکی بود میگفت درد تخمک‌گذاری داری باید اقدام کنی اما جای دیگه خوندم که اون لحظه درد یعنی تخمک‌گذاری تموم شده

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
وای رز عزیز همیشه حرفات برام آرامش بخشه،. آخه خیلی ها از دو سه ماه قبل تو رژیم انگار یکی دوبار نخورن ...

شکموئیو 😅😅

چ جوری رژیمو میخوای رعایت کنی😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تو چقدر ماهی دختر... ممنون عزیزم از توضیحت دعا واسم یادت نره😉😉😉

چشم حتما شما هم موقع بغل کردن گل دخترت منو منتظرا رو حتما دعا کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
من شنیدم موقع درد داره آزاد میشه یکی بود میگفت درد تخمک‌گذاری داری باید اقدام کنی اما جای دیگه خوندم ...

خدا کنه اون موقع آزاد شده باشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728

خانماااا دعا کنید من مامان بشم

همگی دست ب دعا بشین 😁

اعظم جون بنظرت فولی کی آزاد شده؟؟ من همون دو بارو اقدام رفتم.اولیش خوب بودا ولی اولی ببخشیدا خیلیش ...

انشالله ازاد شده . احتمالا ۴۸ ساعت بعدش ازاد شده چون رشدش کمتر بود تا ۱۱۹ به نطرم ۴۸ ساعت بعد ازاد شده که سایزش به ۲۴ رسیده.باز ۶۰ ساعت بعد ی اقدام میرفتی برا اطمینان بیشتر انجام میدادی

الهم صل علی محمد و ال محمد
راستی متفورمین و کلومیفن خشکی واژن میارن؟؟؟؟  میخوام کلومیفن بخورم و برم سونو؟ با تجربه ها بنظ ...

کلومیفن دخترزایی میاره..لتروزول بهتره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
شکموئیو 😅😅 چ جوری رژیمو میخوای رعایت کنی😁

😉خداروشکر چاق نیستم وگرنه رژیم لاغری سختره😂🤣🤣

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
کلومیفن دخترزایی میاره..لتروزول بهتره

البته من اعتقاد ندارم و خودم به چشم دیدم هم دکترا میگن تو همین نی نی سایت بیشتر با کلومیفن دوقلو پسر دارن یه گشت بزنی میبینی تک و توک گفتن با لتروزول پسر دارن دوست من با کلومیفن بدون آمپول دوتا پسر یه دختر داره 

بچه ها پرییود من از هفت روز به سه روز تغییر کرده الان چند ماهه هفت هشت ماهه قبلا روز اول پری خونریزی نبود در حد لک و روز دوم شدید تا سه و چهار روز پنجم دوباره کم. میشد و روز 6 لک و هفت میرفتم حمام اما الان روز اول شدید و دو شدید و سوم کم کم در حد لک یهو قطع میشه  ، بنظرتون کلومیفن رو از روز پنج که پری نیستم میشه خورد؟؟؟ 

@baran7166   و @sedna96     عزیزان سوره حشر امروز به نیت شما دو عزیز بود باران ...

سلام عزیزم چقد احتیاج داشتم ب این دعا😔 ممنونم ازت خدا دخترای نازتو برات حفظ کنه عزیزم و بسلامتی زایمان کنی❤

انشالله ازاد شده . احتمالا ۴۸ ساعت بعدش ازاد شده چون رشدش کمتر بود تا ۱۱۹ به نطرم ۴۸ ساعت بعد ازاد ش ...

نرفتم.اقدام اولم خوب بود.دومی ن خیلیش ریخت بیرون😓😓

اره کاش رفته بودم.چون صبحش زیر دلم تیر میکشید گفتم دیگ ازاد شده

2706