2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
سلام بچه ها من دهم باید پری بشم الان تقریبا دوروزه گرمیجات و مقوی جات میخورم اما متاسفانه یکبار بستی ...

طوری نیس.ولی دیگ نخور .با دوبار ک کلسیم بالا نمیره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طوری نیس.ولی دیگ نخور .با دوبار ک کلسیم بالا نمیره

جدی آخه همین که رژیم شروع کردم شیطان شکم گولم میزنه دلم مییییخواد 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
@baran7166   و @sedna96     عزیزان سوره حشر امروز به نیت شما دو عزیز بود باران ...

خیللللللی ممنونم عزیزم خدا به شمام ئه پسره سالم و صالح ببخشه و مایه خبرت بشه ودختراتو حفظ کنه واسه ت انشاالله عصای دستت بشن مایه افتخار باشن برات  الهی آمین

سلام بچه ها من دهم باید پری بشم الان تقریبا دوروزه گرمیجات و مقوی جات میخورم اما متاسفانه یکبار بستی ...

عزیزم 

اگه با دوبار خوردن بستنی و شیر فقط بخوای دختر بیاری که الان کل جامعه دختر بودن 😄😄😄

افسانه جون که تازه زایمان کردن توی رژیم میگفت که ماست رو تقریبا میخورده فقط بعدش دوتا خرما میخورده 

زندایی من کلا زندگیشون در خوردن لبنیات میگذره ،،،داییم طبعش وحشتناک سرده،،،حتی با خوردن پرتقال سردیش میشه ولی دوتا پسر دارن و یدونه پسر سقط کرد پس رژیم رو فعلا بی خیال برای خودت مخصوصا 

فقط پنج‌روز مونده به اقدامت قلیایی و توی پری گرمی 

بقیه اش اصلا مهم نیست

راجع به امپول هم اگه محرک خوردی امپول حتما بزن

این تجربه ی منه،،،چون ممکنه ازاد نشه و بشه کیست.

خشکی واژن که کلا با این قرص ها به وجود میاد

ولی یادمه مامان اتنا میگفت با ورزش که من اصلا انجام نمیدم 😇😇😇بهتر میشه و‌ اینکه شما ارضا بشی خودبه خود ترشحات داخل هستش نگران نباش🤭🤭🤭

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام عزیزان امروز روز26پریمه،فردا بی بی بزنم ؟؟؟؟!!!!سیکلام 28روز

بزن حتما عزیزم

انشاالله خوش خبری😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738
جدی آخه همین که رژیم شروع کردم شیطان شکم گولم میزنه دلم مییییخواد 

دیگ رعایت کن.بعدش ی چیز گرم میخوردی اثرشو ببره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم  اگه با دوبار خوردن بستنی و شیر فقط بخوای دختر بیاری که الان کل جامعه دختر بودن 😄😄😄 ...

وای رز عزیز همیشه حرفات برام آرامش بخشه،. آخه خیلی ها از دو سه ماه قبل تو رژیم انگار یکی دوبار نخورن چیزی نمیشه البنه من اهل ماست نیستم مگر اینکه با کشمش و گل محمدی و نعنا و گردو  باشه عاشقشم، اما راجبه قرص کلومیفن ترشحات رو بخاطر زمان تخمک‌گذاری که تسخیص بدم گفتم البته من یکم خسکم اما ماه قبل با خوردن ویتامین ترشحات تخمک‌گذاری رو کاملا به وضوح دیدم، 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
دیگ رعایت کن.بعدش ی چیز گرم میخوردی اثرشو ببره

حقیقت چهار پنج تا کشمش و انگور زیاد خوردم 

عزیزم  اگه با دوبار خوردن بستنی و شیر فقط بخوای دختر بیاری که الان کل جامعه دختر بودن 😄😄😄 ...

رز جون من دیروز صبح سمت چپ زیر دلم حدود ۱.۵ ساعت تیر میکشید یعنی فولیم کی آزاد شده؟

من حس میگفتم فقط لتروزول خشکی میاره کلومیفن ترشحات رو بیشتر میکنه، 

2706