2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میاد انشالله...شکمت گرم بگیر خودت و خوب بپوشون گرم باشه بدنت سردی رحم نمیذاره خوب تخلیه بشه ا..از ال ...

اعظم جون بنظرت فولی کی آزاد شده؟؟

من همون دو بارو اقدام رفتم.اولیش خوب بودا ولی اولی ببخشیدا خیلیش ریخت بیرون😕😕😕🙈🙈🙈🙈

نگرانم

یکم ضعف دارم نمیدونم چرا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
الهی دورت بگردم تبریک میکم😍😍😍عکسشم بذار

فاطمه جون چیکار کنم.من دو بار اقدام رفتم.یعنی گرفته؟هردو بار رو رعایت کردم همه چیزو ولی دومین بار خیلیش ریخت بیرون😢😢

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فاطمه جون چیکار کنم.من دو بار اقدام رفتم.یعنی گرفته؟عردو بار رو رعایت کردم همه چیزو ولی دومین بار خی ...

عزیزم من3باراقدام کردم تکول بخدا یه بار28.36و49ساعت بعدآمپول ...اگ.خدابخاد یه بارم کافیه فداتشم..اشکال نداره یه قطره م داخل رحم بمونه کافیه امکان داره باردوم ترشحات خودت بوده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ازدیروزنی نی سایت قطع بود انگار یه جی کم داشتم الان یه لحظه بیدارشدم ببینم وصله خیلی خووشحال شدم...آخه ب همتون عادت کردم...حالاباخیال راحت ب بقیه خوابم برسم😂😂😂

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
مهسا جون لطف میکنی نی نی دوست منم بگی چیه😘

عزیزم عکس اصلا واضح نیست بگو از نزدیک از خود عکس بگیره 

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
سلام بچه ها صبح اولین روزهفته تون بخیرررر.           بچه ها فردا موعدمه دعا ...

سلام عزیزم ان شاءالله پری نمیاد و بارداری 

ختم امروز رو به نیت شما خوندم ان شاءالله امام زمان عج خودش حاجتتو بده

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
فاطمه جون چیکار کنم.من دو بار اقدام رفتم.یعنی گرفته؟هردو بار رو رعایت کردم همه چیزو ولی دومین بار خی ...

ای خواهر من که انگار عجله داشتم باورکن 10دقیقه هم به زور شد که فک ننیکنم شده بود که پاهامو بالانگهداشتمو رفتم حموم استرس نداشته باش میگیره

ای خواهر من که انگار عجله داشتم باورکن 10دقیقه هم به زور شد که فک ننیکنم شده بود که پاهامو بالانگهدا ...

آیدا دعا کن بگیره

از ترسم ۴۵ مین پاهامو بالا گرفتم😕🙃🙃

کاش بگیره.میترسم ن ک فولی بالغ ندارم باید دارو بخورم.نگرانم ی وقت ماه دیگ رشد نکنه

الان چیا بخورم خوب باشه واسم 

ممنون عزیزم دقیقا درست گفتی این سونو ان تی دخترم بود برا بارداری اولم.چجوری انقد دقیق میگی رمزداره؟& ...

به سلامتی عزیزم 

ان شاالله که این نی نیتون پسره سالم و صالح باشه🥰

از طرز قرارگیری و زاویه سر و گردن جنین برای بعضی ها کاملا مشخصه ولی برا بعضیا نه 

بستگی به وضوح عکس سونو داره 

البته بازم صد در صد نیست اشتباهم زیاد داشته مثل تمام حدسیات نمیشه بهش اعتماد کرد مثلا برای پسر خودم اصلا از رو سونو قلب و ان تی نمیشد تشخیص داد

ولی دکتر تو ان تی جنسیتو به من گفت

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2706