2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010570 بازدید | 355183 پست
وای من میفهمم باور کن همه اونایی ک خواستیم با هم اقدام کنیم بچهاشون از شیر هم گرفتن من هنوز هیییچچچچ ...

عزیزم فدات بشم حالتو درک میکنم انشاالله به حق امام زمان خدا دیگه انتظارت و تموم کنه . من که دیگه دیوونه شدم اونقدر بعد حرفاوکاراشون پنهونی گریه کردم و با خدا درد دل کردم چی میشه یه پسر از این همه به من وشما وشما بچه ها تاپیک بده .این ماه زدیم سیم آخر .خدا کمکم کنه پسرباردار بشم .شما هم پسرت این ماه باردار بشی باهم در مورد بارداری حرف میزنیم از پسرامون میگیم. انشاالله انرژی مثبت😘😘😍😍😍❤❤❤❤❤💓💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سلام عزیزم صبحت بخیر ،بی بی چک منم  پررنگ شد      

تبریک میگم انشالله فرزندی سالم وصالح باشه یک پسری کاکل زری که بهش افتخارکنی وقدردان زحمات پدرومادرش باشه عزیزم برای همه ی بچه های  این تاپیک دعا کن 

😍😍😍😍واییی خداروهزارمرتبه شکر مامان شدنتو تبریک میگم دوست عزیز.چه خبر خوشی کله صبح🤩🤩🤩

سلام عزیزم ممنونم،منم بهت تبریک میگم شما هم که مثل من اولشی.ان شاالله بارداری خوبی در پیش داشته باشی...

تبریک میگم انشالله فرزندی سالم وصالح باشه یک پسری کاکل زری که بهش افتخارکنی وقدردان زحمات پدرومادرش ...

سلام گلم ممنونم از دعای،قشنگت. ان شاالله به زودی زود دامن همه سبز بشه به حق حضرت علی اصغر همه به خواسته دلشون برسن

سلام عزیزم ممنونم،منم بهت تبریک میگم شما هم که مثل من اولشی.ان شاالله بارداری خوبی در پیش داشته باشی ...

اره عزیز دلم منم تازه رفتم ازمایش و فهنیدم تو رژیم نبودی؟ تیکرصورتی؟!! 

2706